POLECAMY

Jak uzyskać piękną opaleniznę

Teraz „od stóp do głów” skóra może mieć zdrowy, lekko opalony odcień przez cały rok.
Jak uzyskać piękną opaleniznę
Piękno jest w każdej kobiecie i każda z nas lśni niepowtarzalnym wewnętrznym blaskiem. Po zimie jednak skóra do tej pory szczelnie otulona swetrami, płaszczami i szalami, jest blada i szara. Pragniemy lepiej poczuć się w swojej skórze i odzyskać słoneczny, letni wygląd.

Dobrym rozwiązaniem jest używanie nowoczesnych balsamów, które zawierają substancję samoopalającą. Kosmetyki, które sprawiają, że skóra wygląda jak po powrocie z urlopu, jeżeli są dobrze dobrane, stanowią najzdrowszy, najbezpieczniejszy a zarazem najszybszy sposób na uzyskanie pięknej opalenizny. Balsamy z serii Dove Summer Glow są inne niż tradycyjne samoopalacze. Kosmetyki Dove Summer Glow nie tylko opalają, ale również nawilżają i pielęgnuję skórę, a balsam z substancją rozświetlającą dodatkowo nadaje skórze blask. Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa sprawia, że charakterystyczny zapach samoopalacza jest ledwie wyczuwalny. I co najważniejsze, kosmetyki Dove Summer Glow zawierają niewielką ilość dwóch specjalnie dobranych substancji samoopalających, które pozwalają uzyskać stopniowo efekt subtelnej, naturalnej i zdrowo wyglądającej opalenizny, bez pomarańczowych smug.

Aby uzyskać najlepsze efekty i pożądany kolor opalenizny należy:
- Zrobić dokładny peeling całego ciała i twarzy w celu złuszczenia martwego naskórka. Szczególną uwagę należy poświęcić kolanom i łokciom. W tych miejscach martwy naskórek jest wyjątkowo gruby i balsam z samoopalaczem może nadać im intensywniejszą barwę. Po peelingu opalenizna będzie równomierna i dłużej utrzyma się na skórze.
- Wcieranie najlepiej zaczynać jest zawsze od nóg i stopniowo potem należy nakładać kosmetyk na coraz wyższe partie ciała. Wybrany balsam należy dokładnie wmasować w skórę.
- Nie należy wyciskać balsamu bezpośrednio na skórę. Zawsze lepiej jest rozetrzeć kosmetyk w dłoniach.
- Po nałożeniu kosmetyku na ciało i twarz należy pamiętać o dokładnym umyciu dłoni.
- Aby uzyskać równomierną opaleniznę na wierzchu dłoni najwygodniej jest nałożyć na nie balsam wacikiem i poczekać do wchłonięcia.
- Po nałożeniu balsamu przed ubraniem się, należy poczekać, aż kosmetyk się wchłonie.
- Aby równomiernie nałożyć kosmetyk na plecy, potrzebna będzie pomoc.
- Produkty samooplające Dove Summer Glow nie zawierają filtrów UV, z wyjatkiem Dove Summer Glow balsamu samoopalajacego z filtrem SPF 15. Do ochrony przeciwsłonecznej należy używać odpowiednich produktów.
- Przy odrobinie cierpliwości i precyzji na pewno w szybkim tempie uda się uzyskać pożądany efekt pięknej, słonecznej opalenizny.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
U mnie tylko ziemia IKOS zapewnia naturalną opaleniznę, a wielu kosmetyków już próbowałam. Niestety, ale od dawna mam problemy z opalaniem ;/ Nie mogę sobie z tym poradzić - jak już się opalam to wychodzą z tego plamy, więc pozostają kosmetyki...