Jak starzeją się gwiazdy?

Są gwiazdy, które budzą podziw nie tylko talentem, urodą i figurą, ale nieustępliwością wobec czasu. Każda ma swój sposób na młodość…

Są gwiazdy, które budzą podziw nie tylko talentem, urodą i figurą, ale nieustępliwością wobec czasu. Każda ma swój sposób na młodość…

I nie chodzi przy tym o wyglądanie na lat 20 dzięki operacjom czy botoksowi. Chodzi o noszenie z gracją swoich kilkudziesięciu lat i odmładzanie siebie poprzez triki małe i większe. Oto pięć celebrities, które sztukę bycia na bakier z czasem opanowały do perfekcji…

 

Fergie

Fot. dailymail.co.uk

36-letnia piosenkarka zamiast operacji plastycznych woli eksperymentować z makijażem i fryzurą. Na Gali Fundacji Clintonów obudziła podejrzenia mediów prezentując napiętą, świeżą twarz dwudziestolatki – po wnikliwej analizie okazało się wszak, że to nie botoks, a wysokie upięcie ściągające włosy do góry oraz rozjaśniający, lekki makijaż odebrały jej lat.

 

Jane Fonda

Fot. photos.extratv.warnerbros.com

Legenda aerobiku w wieku 73 lat autentycznie szokuje – figurą, świeżością, blaskiem urody. Jej sposób to ewidentnie zdrowie, świetna kondycja, szczupła linia i uśmiech… No bo jak tu się nie cieszyć taką formą? Podkreślona makijażem i obcisłym strojem wprawiać może w zakłopotanie większość 40-latek. Zmarszczki? Owszem są, ale przecież to ludzkie.

 

Maria Bello

Fot. zimbio.com

Aktorka ma 44 lata i wciąż grywa w filmach role młode, kuszące, zmysłowe. I to właśnie jej sekret – zamiast zajmować się metryką Maria ubiera i zachowuje się jak kobieta 10 lat młodsza – jej długie blond włosy, lekki makijaż, surferska opalenizna i zalotne stroje działają bez pudła.

 

Julianne Moore

Fot. zimbio.com

Kolejna aktorka wyglądająca jakby zawarła pakt z diabłem. W jej 51 lat ciężko uwierzyć, bo wciąż olśniewa nas nieskazitelną, płomienną rudością, wspaniałą piegowatą cerą i poczuciem humoru, które pozwalają jej ubrać się i zachowywać jak młodej dziewczynie.

 

Carla Bruni-Sarkozy

Fot. zimbio.com

Pierwsza Dama Francji ma niewątpliwie potencjał na długowieczną urodę jak była modelka. Ale nigdy nie wyglądała bardziej uroczo niż podczas swojej późnej ciąży – bo rodzina, macierzyństwo, hormonalne euforie to kolejny sprawdzony sposób na pozostawanie zawsze młodą!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/7 lat temu
A ja znam panaceum na zatrzymanie zdrowia i urody!!! Zapraszam wszystkich zainteresowanych https://www.facebook.com/ZieloneKoktajle?sk=app_190322544333196 Bo tylko naturalne metody przynoszą pożądane efekty!!!!!!!!
/7 lat temu
Jak człowiek nie przesadzi z operacjami plastycznymi, ale żyje zdrowo to starzeje się pięknie!
/7 lat temu
myślę,że starzeją się...godnie ;)