Jak przygotować ciało do sezonu bikini?

Radzimy jak ekspresowo przygotować ciało na wakacje nim będzie za późno!
Jak przygotować ciało do sezonu bikini? fot. materiały prasowe
Noszenie seksownego stroju kąpielowego wymaga odpowiedniego przygotowania okolicy bikini. Swobodę podczas przebywania na plaży oraz poczucie pewności siebie i atrakcyjności osiągniemy dzięki depilacji i zabiegom medycyny estetycznej. Od dbałości o wygląd sfery bikini, w dużej mierze, zależy nasz komfort oraz ponętność. W okresie lata jest to tym istotniejsze, gdy osłonięte jedynie skąpym kostiumem spędzamy czas aktywnie i nad wodą. Dzięki nieinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej, takim jak VelaShape III, poprawimy sylwetkę i jędrność swojej skóry w tych obszarach ciała, na których nam najbardziej zależy.

Trwała i szybka redukcja

Zabiegi bazujące na medycznych systemach wykorzystujących równoczesne działanie kilku energii pozwalają osiągnąć szybkie i trwałe efekty. Jest to możliwe dzięki technologicznemu zaawansowaniu najnowszych urządzeń. "Rezultatem wykorzystanego w aparacie VelaShape III generatora prądu RF o mocy aż 150W (najwyższa moc spośród dostępnych urządzeń na rynku) jest uzyskanie skuteczności u 97% pacjentów po pierwszym zabiegu. Ponadto w urządzeniu pierwszy raz na świecie zastosowano inteligentny system SmartRF dzięki, któremu emitowana energia jest dopasowana do impedancji tkanki pacjenta. W efekcie zredukowano liczbę osób, u których dotychczas nie obserwowano niszczenia adipocytów. Uzyskany wynik zabiegu podczas badania pozwala na redukcję 1,5 – 2 cm tkanki po pierwszej wizycie" tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej.


W wybranej partii

Zabiegi VelaShape III redukujące obwód ciała i cellulit umożliwiają selektywne działanie dzięki czemu redukują tkankę w wybranych partiach. Jest to istotne dla tych osób, które zmagają się z nieestetycznym nagromadzeniem się tkanki tłuszczowej na pośladkach, boczkach, plecach, udach czy brzuchu. "Zabieg VelaShape™III dzięki wysokim parametrom bezpieczeństwa oraz zróżnicowanej wielkości końcówek aplikatora (Vsmooth i VContour) może być przeprowadzany na wszystkich obszarach ciała, także na tak delikatnych jak podbródek" uzupełnia Urszula Sztwiertnia.

Bezpiecznie i bez bólu

Zabiegi tego typu nie tylko zapewniają trwałe i szybie efekty w wybranych partiach ciała, lecz są też doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i diety. Pozwalają pozbyć się mankamentów figury bez nadmiernej ingerencji w swoje ciało czy suplementów diety, których skład i działanie nie są unormowane prawnie oraz często nie są przebadane klinicznie. VelaShape III gwarantuje, że zabieg jest bezbolesny nawet dla osób źle tolerujących podobne techniki. Co więcej, efekty zabiegu i jego bezpieczeństwo zostały potwierdzone opublikowanymi badaniami klinicznymi.

Zabieg VelaShape III opiera się na podgrzaniu tkanki tłuszczowej w całym przekroju do temperatury 450C i utrzymaniu jej przez co najmniej 16 minut. Prowadzi do trwałego niszczenia komórek tłuszczowych i likwidacji cellulitu oraz ujędrnienia skóry. VelaShape III otrzymała pierwszą nagrodę Anti-Aging & Beauty Trophy 2013 w kategorii nieinwazyjnych technologii modelowania sylwetki (nagrodę wręczono podczas Anti-Aging Medicine European Congress w Paryżu). Dowiedz się więcej na www.shar-pol.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)