POLECAMY

Jak przygotować ciało do nowego roku

Planujesz imprezę do rana? Sprawdź, co zrobić, by nowy rok przywitać z gładką skórą, w świetnej formie i szampańskim nastroju!
Jak przygotować ciało do nowego roku

Przed i po imprezie zadbaj przede wszystkim o silne nawilżenie skóry. Dobrze odżywiona cera lepiej zniesie całonocne szaleństwa - następnego dnia nie będziesz się zmagać z przesuszeniem i podrażnieniami.


1. Miej pod ręką zestaw mikroelementów i witamin.
Nawet jeśli nie przesadziłaś z alkoholem, pomogą ci stanąć na nogi po kilku godzinach snu. Pozwoliłaś sobie na kilka drinków za dużo? Do witaminowego zestawu dołącz aspirynę. I popij dużą ilością wody!


2. Postaw na intensywne odżywienie skóry twarzy i ciała. Po całonocnej imprezie cera potrzebuje mocnego zastrzyku energii. Nałóż na twarz regenerującą maskę, a w skórę ciała wetrzyj energetyzujący balsam.


3. Zadbaj o stopy i nogi. Po kilku (lub kilkunastu) godzinach tańca w wysokich szpilkach zafunduj stopom odprężenie. Zrób im kojącą kąpiel w soli do stóp i delikatny masaż całych nóg. Połóż je tak, aby były wyżej niż głowa.


4. Obudź się! Nie czujesz się dobrze? Ekstrasposobem na kaca jest ruch na świeżym powietrzu (aby dobrze dotlenić organizm, wystarczy energiczny marsz!)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
IM NIC NIE POMOZE ,JEDYNIE KOPNIAK