POLECAMY

Do bikini został tylko miesiąc!

Te kosmetyki sprawią, że będziesz miała piękne i zadbane ciało.

Każda z nas chce wyglądać idealnie. Dieta i ćwiczenia to nie wszystko. W dążeniu do pięknego ciała niezbędne są również kosmetyki. Za miesiąc majówka, więc pielęgnację trzeba przyśpieszyć i przejść na pełne obroty. Jakie kosmetyki zapewnią nam wymarzony wygląd?

Warto już teraz zrobić jeden z najważniejszych zabiegów przed latem - chodzi o zabieg złuszczający do stóp. Jeśli nadal walczycie z uporczywym cellulitem, mamy coś wyjątkowego - balsam, który zwalcza nawet najbardziej uciążliwą skórkę pomarańczową już w 28 dni. Ciągła ekspozycja twarzy na słońce wymaga odpowiedniego nawilżenia - powinniśmy przynajmniej raz w tygodniu stosować maseczkę. Przed nią najlepiej wykonać peeling, w szczególności polecamy te enzymatyczne - przygotują skórę do dalszej pielęgnacji.

Więcej o kosmetykach:

Kosmetyki, na które wydałybyśmy oszczędności17 aptecznych kosmetyków, które warto wypróbowaćKosmetyki, które darzymy sentymentem

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/2 lata temu
Kosmetyki jak kosmetyki, ja walczę o to, żeby pozbyć się kilku kilogramów. Zrównoważona dieta, często z produktami (zamienniki posiłku + produkty wysokobiałkowe) Smartfood, do tego sport. Bardzo fajnie się sprawdza.