kobieta, ślub, panna młoda

Jak być piękną panną młodą

Miesiąc przed ślubem warto pomyśleć o zabiegu złuszczającym z kwasami AHA. Jeśli robisz klasyczny manikiur, umów się na niego w przeddzień ślubu.
/ 23.04.2009 16:08
kobieta, ślub, panna młoda
Twarz
Miesiąc przed ślubem warto pomyśleć o zabiegu złuszczającym z kwasami AHA. Te zabiegi mogą być wykonywane tylko jesienią lub wczesną wiosną. W tygodniu poprzedzającym ślub warto wybrać się na jeden z zabiegów relaksujących cerę.
Makijaż. Zacznij od próbnego (najlepiej 2–3 tygodnie przed ślubem). Właściwy makijaż zrób na kilka godzin przed ceremonią.

Ciało
Depilację woskiem najlepiej zrobić pięć dni przed uroczystością. To idealny czas na wygojenie skóry, a włoski jeszcze nie zaczną odrastać.
Kilka dni przed ślubem warto się wybrać do gabinetu na peeling ciała, np. solny, nawilżającą maskę z alg i relaksujący masaż.
Opalanie – zamiast solarium (niezdrowe i niemodne) proponuję zabieg samoopalający Spray Bronzing (także poprzedzony peelingiem). Zrób go 4–5 dni przed uroczystością.

Włosy
Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz fryzjera dwa miesiące przed ślubem. Jeśli włosy są zniszczone, można wykonać kilka zabiegów regenerujących. Koloryzacja powinna być wykonana 7–10 dni przed ślubem. W najważniejszym dniu idziesz wyłączenie na wypróbowane i zaakceptowane wcześniej czesanie.

Dłonie i stopy
Zabiegi na nie wykonujemy nie wcześniej niż 7 do 3 dni przed ślubem. Jeśli robisz klasyczny manikiur, umów się na niego w przeddzień ślubu.

Oferty specjalne
Szczególnie gorąco polecam przedślubne pakiety urodowe. Łączą w sobie zabiegi z czesaniem i makijażem. W Dermice taki pakiet „Podróż przedślubna” to koszt ok. 850 zł dla kobiet i 285 zł dla panów.

Wieczór panieński w spa to modna forma spędzania czasu przed ślubem. Zamiast porannego bólu głowy zapewnia aksamitne ciało i promienną twarz.

Katarzyna Tekień-Dźwierżyńska, menedżer Instytutu Kosmetyki XXI Wieku Dermika Spa & Salon w Warszawie, www.spasalon.pl