POLECAMY

Jak antyperspiranty Dove pielęgnują skórę pod pachami?

Antyperspiranty Dove łączą w sobie zalety kosmetyczne i skuteczność dezodorantu z aktywną pielęgnacją nawilżającą i regenerującą skórę pach.
Jak antyperspiranty Dove pielęgnują skórę pod pachami?

Wysoka skuteczność w hamowaniu wydzielania potu i powstawaniu przykrego zapachu do 24 godzin po użyciu zapewniona jest dzięki zastosowaniu związków soli glinowo-cyrkonowych i chlorowodorku glinu.
Zawartość w 1/4 kremu nawilżającego pomaga we właściwym magazynowaniu wody w naskórku, co odpowiada za prawidłowe nawilżenie i elastyczność skóry oraz zapobiega jej przesuszaniu i złuszczaniu. Substancje odbudowujące płaszcz lipidowy naskórka, takie jak olej słonecznikowy, pozwalają na zachowanie silnej ochronnej bariery zabezpieczającej przed podrażnieniami. Humektanty – dimethicon, gliceryna, PEG 8 – wchodzące w skład naturalnego czynnika nawilżającego, wbudowują się w warstwę rogową i przyciągając cząsteczki wody, wiążą je w naskórku, nadając mu miękkość i gładkość. Nie zawierają drażniącego skórę alkoholu i nie powodują przesuszania i złuszczania.

dr Monika Serafin, ekspert marki Dove

______________________________________
Ekspert Dove radzi - wejdź na Forum!

Tagi: uroda
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/9 lat temu
suuuuper
/9 lat temu
Fakt, antyperspiranty Dove się nadają nawet do delikatnej skóry bo nie podrazniają i fajnie nawilżają :) Ciekawe jak działa te dove hair minimising, podobno włoski odrastają cieńsze i jaśniejsze??