POLECAMY

Idealna pielęgnacja na co dzień

Idealna pielęgnacja to taka, która z jednej strony perfekcyjnie odpowiada na potrzeby skóry, a z drugiej jest dopasowana do stylu życia kobiety. Doskonale wie o tym marka Luksja.
Idealna pielęgnacja na co dzień fot. Fotolia
Z wyników ankiety przeprowadzonej przez markę Luksja na polki.pl widać, że współczesne Polki są przede wszystkim zabiegane – żyjemy w ciągłym pędzie, mając na głowie wiele różnych obowiązków. Ale to nie powód do narzekania, bo uważamy się za silne i zaradne, a dzięki pracowitości i zaradności umiemy odnosić w życiu sukcesy.

Taki styl życia przekłada się na to, w jaki sposób dbamy o swoje piękno. Ulubiona forma pielęgnacji jest bowiem bezpośrednio związana z tym, w jaki sposób żyjemy. Często brak nam czasu na wylegiwanie się w wannie pełnej pachnącej piany, dlatego wybieramy szybki prysznic, który zaoszczędzi nam czasu na inne obowiązki lub (oby!) przyjemności. W tym kontekście nie dziwi fakt, dlaczego kobiety stawiają na kosmetyki, które są – niczym one same – wielofunkcyjne. Właśnie dlatego wybierają żele pod prysznic z linii Care Pro ze składnikami balsamu do ciała. Żele nie tylko delikatnie oczyszczają, ale i nawilżają oraz wygładzają skórę. Są doskonałym rozwiązaniem dla tych z nas, które nie chcą rezygnować z pielęgnacji mimo braku czasu. Takie właśnie jesteśmy!
 
Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na:
www.takajestem.polki.pl i www.facebook.com/MarkaLuksja
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)