POLECAMY

Sposób na nadmiar tłuszczyku

Pozbądź się nadmiaru tłuszczyku w bezbolesny sposób - wypróbuj I-lipo. Dowiedz się na czym polega ten zabieg i jakie jest jego działanie.
Sposób na nadmiar tłuszczyku fot. Fotolia
Zima to najlepszy czas na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To dobry moment, aby popracować nad swoim ciałem i modelowaniem sylwetki, zwłaszcza, że karnawał tuż, tuż. Warto zatem zapoznać się z metodami, które wspomogą naszą walkę z miejscową nadwagą. Do naszych sprzymierzeńców w tym zakresie można zaliczyć I-lipo.

Jak to działa? I-lipo to zabieg, dzięki któremu można pozbyć się miejscowego tłuszczyku - np. z ud, ramion lub brzucha. To możliwe gdyż wykorzystuje się tutaj technologię lasera diodowego. Pod wpływem przenikającego przez skórę promieniowania laserowego dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane. Dodatkowe głowice stymulują układ limfatyczny.

Dla kogo? I-lipo to dobre rozwiązanie dla osób, które boją się inwazyjnych zabiegów. Wypróbuj go jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową i cellulit.

Opinia testującej: Miałam okazję przetestować I-lipo w klinice Carpe Diem. Zdecydowałam się wypróbować zabieg na udach. Na początku został ze mną przeprowadzony szczegółowy wywiad, który miał na celu wykrycie ewentualnych przeciwwskazań. Następnie obszar, który miał zostać poddany zabiegowi, był dokładnie mierzony - aby zobaczyć ile centymetrów w obwodzie ubyło po całej serii.

Po mierzeniu pora na I-lipo. Kosmetolog umieszcza na wybranym obszarze lasery i diody. Przez kolejne 10 minut pacjent leży, a w tym czasie tłuszcz w naszym organizmie jest rozbijany. Potem całość przenosi się na kolejną część wybranej partii ciała. W sumie - na bryczesach - zmiana była dokonywana 4 razy. W ten sposób mija 40 minut i to wystarczy! Wybierając tę metodę, najlepiej skorzystać ze specjalnych ofert, gdyż wskazanie jest wykonanie całej serii. Pierwsze efekty zaczęłam dostrzegać po 3 zabiegu, a po serii 8 utrata centymetrów jest widoczna gołym okiem.

Zabieg wykonywałam 2 razy w tygodniu. Muszę także przyznać, że zaimponowała mi wiedza kosmetologów z Carpe Diem, które przeprowadzały cały zabieg. Zawsze służyły pomocą i radą. To właśnie od nich dowiedziałam się, że aby zwiększyć efektywność I-lipo tuż PO zabiegu należy zdecydować się na umiarkowaną aktywność fizyczną przez ok. 30 minut (to dodatkowo pobudzi metabolizm), a także jeść lżejsze posiłki i pić dużo wody.

Gdzie: Carpe Diem - Centrum Medycyny Estetycznej, Al.KEN 98 U 17, Warszawa, tel.608888888
Cena: 1 zabieg - 440 zł; Pakiet 8 zabiegów - 2800 zł (warto skorzystać ze specjalnych pakietów promocyjnych)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
Ja znam, jestem zadowolona, chociaż robiłam inny zabieg, lipotransfer, ale do jakości wykonania nie można się przyczepić. Moje znajome, które z tej kliniki korzystały również są zadowolone.
/3 lata temu
slimlipo to naprawdę dobry pomysł. szczególnie jeśli macie sprawdzoną klinikę, która potrafi wykonać taki zabieg i nie spartolić twojego ciała. niestety mam złe doświadczenia... źle wybrałam miejsce. teraz szukam kogoś, kto mógłby naprawić błąd... słyszałam o klinice elite (Warszawa). ktoś zna? korzystał z ich usług?
/3 lata temu
delikatna przesada z tym rozbijaniem tkanki tłuszczowej, to raczej biostymulacja czyli jedyne co może zadziałac to efekt placebo. Kriolipoliza jest fajną opcją usunięcia tkanki tłuszczowej, lipoliza dla tych co boją się igieł ;D ja sama miałam robioną CoolTechem- zawsze sceptycznie nastawiona do takich spraw byłam mega zadowolona.
POKAŻ KOMENTARZE (2)