Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality

Specjalista Zdrowego Odchudzania
Hotel Miłomłyn Zdrój, spa, odchudzanie
Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality to wyjątkowy hotel Spa na Mazurach realizujący filozofię Vitality. Dzięki niej nasi goście są uśmiechnięci i pełni dobrej energii. Zdrowy styl życia to nasza pasja! 

Naszym celem jest odkrywanie dla naszych gości ich indywidualnych dróg prowadzących do zadowolenia, zdrowia, pięknego wyglądu i witalności. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu naszych specjalistów skutecznie łączymy osiągnięcia medycyny klasycznej, naturalnej, kosmetologii, SPA i wellness.

 
Naszą specjalnością są wczasy odchudzające oparte o 3 diety: owocowo warzywną- oczyszczającą organizm z toksyn, niskokaloryczną lub proteinową. Połączenie dobrze zbilansowanej diety z programem aktywności ruchowej oraz sprzyjającego klimatu Mazur sprawią, że odchudzanie pod okiem naszych specjalistów stanie się łatwiejsze, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Podczas jednego pobytu można nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale również dodatkowo skontrolować stan swojego zdrowia z lekarzami pracującymi na co dzień w naszym obiekcie.

Naszą ofertę kierujemy również do osób aktywnych. Szereg atrakcji oraz imprez okolicznościowych zadowoli najbardziej wymagające gusta. Wczasy Fitness lub Aktywne Weekendy Spa bogate w aktywne formy wypoczynku – Nordic Walking, Fitness, Aquaaerobic.

 


Oferujemy:

Wczasy Odchudzające
Wczasy Dietetyczne
Aktywne wakacje
Weekendy Vital SPA
Witalne Kuracje Dla Przemęczonych
Vital Pakiety Zdrowo i Rodzinnie
Konferencje z Vital SPA
Wczasy Fitness
Kuracje dla serca
Kuracje przeciwbólowe
Witalna Kuracje dla przemęczonych
Kuracja Twój Kręgosłup-Twoje Zdrowie
Wczasy dla seniora
Vouchery i Zaproszenia na każdą okazję
Oferty Specjalne: Święta Wielkanocne, Długie weekendy

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality
14-140 Miłomłyn,
ul. Ostródzka 2b
MAZURY
tel. +48 89 642-33-00
recepcja@milomlynzdroj.pl
www.milomlynzdroj.pl
Tagi: hotel
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)