Fusy z kawy w walce ze skórką pomarańczową

Kosmetyki naturalne czy takie, które możemy przygotować samodzielnie w domu cieszą się coraz większą popularnością.

Kosmetyki naturalne czy takie, które możemy przygotować samodzielnie w domu cieszą się coraz większą popularnością.

Z jednej strony to sama frajda i satysfakcja przygotować samodzielnie świetny kosmetyk, a z drugiej potrzeba użytkowania kosmetyków w pełni naturalnych, bez konserwantów i zgodnych z naturą i etyką sprawia, że domowe kosmetyki, które można zastosować na każdy problem skóry i do wszystkich części ciała są wciąż na topie.

Fusy z kawy w walce ze skórką pomarańczowąFusy po kawie, wymieszane z oliwą z oliwek to doskonały peeling do ciała, ale także – jego pokaźniejsza ilość będzie znakomitą maską anty celulitową. Nakładamy ją na dotknięte celulitem miejsca i owijamy przezroczystą folią, pozostawiając na skórze na około pół godziny. Po tym czasie zmywamy maskę pod strumieniem ciepłej wody.

Skóra po takim zabiegu natychmiast nabierze blasku i wygładzi się, a po serii systematycznych okładów w parę tygodni zawarta w fusach kofeina rozprawi się także ze skórką pomarańczową.
Maseczkę z fusów kawy i oliwy z oliwek najlepiej robić dwa razy w tygodniu, aż do momentu gdy zauważymy poprawę wyglądu dotkniętej celulitem skóry.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
Dzieki! To jest cos czego potrzebowalam, wykorzystam te rade na pewno!!