POLECAMY

Face and Body Instytut

Brytyjski standard, polscy specjaliści, 17-letnie doświadczenie.
Face and Body Instytut
Face and Body Instytut powstał w samym sercu Krakowa w 2007 roku. Jest jedną z najnowocześniejszych Klinik Medycyny Estetycznej współzałożoną i nadzorowaną przez pioniera medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii – dr Elisabeth Dancey.

Doktor Dancey od ponad 15 lat prowadzi z ogromnym powodzeniem dwa Instytuty na Wintchester Street i w miejscowości Southampton. Jest autorką książki „Cellulit Solution” i współtwórczynią programu telewizyjnego
„10 lat mniej w 10 dni”.

Do Państwa dyspozycji mamy trzy, w pełni wyposażone, przestronne gabinety i sztab specjalistów, którzy swoje umiejętności systematycznie doskonalą zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii.

Wiele zabiegów oferowanych w Instytucie to autorskie techniki, wypracowane przez dr Dancey, dzięki długoletniej praktyce i poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Domeną wszystkich działań krakowskiego Medical Spa jest holistyczne podejście do Klienta, owocujące poczuciem, że żaden z problemów, z którym się tam zgłosicie nie zostanie pominięty w drodze do „piękniejszego jutra”.

Adres: ul. Piłsudskiego 36/1, Kraków

Telefon: 012 430 18 81
www.medyczne-fbi.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)