POLECAMY

Exilis - idealna sylwetka na życzenie

Nie wierzyłaś, że tego lata bez obaw i kompleksów będziesz mogła prezentować swoje ciało w kostiumie kąpielowym? Z Exilis to możliwe - bez drakońskiej diety, intensywnych ćwiczeń, na dodatek w czasie nie dłuższym niż miesiąc.
Exilis - idealna sylwetka na życzenie
Wreszcie zbliża się długo oczekiwany urlop. Ty, zamiast się cieszyć, ze zgrozą zastanawiasz się, jak zmieścisz się w swojej ulubionej letniej sukience. Co gorsza - na  forsowne treningi, długotrwałe diety i aplikowanie kremów na cellulit jest już za późno. Z pomocą przyjdzie Ci najnowsze osiągnięcie medycyny estetycznej - zabieg Exilis. Jedyne 40 minut - bo tyle czasu trwa - wystarczy, abyś zauważyła pierwsze rezultaty. Mniej tłuszczyku w miejscu poddanym zabiegowi, poprawa struktury i wyglądu skóry - to na początek. Po czterech zabiegach, czyli już po miesiącu uzyskasz optymalne, trwałe efekty. - Tyle czasu wystarczy, aby problematyczne partie ciała stały się smuklejsze i zyskały ładny kontur. Będą nie tylko pozbawione nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale wymodelowane i jędrniejsze - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu, które jako jeden z dwóch ośrodków w Polsce wykonuje zabiegi Exilis.

Exilis swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu dwóch mechanizmów, które do tej pory stosowane były wyłącznie oddzielnie - terapii ultradźwiękami i  radiofrekwencji.  - Teraz, zamiast zestawu kilku kosztownych zabiegów, które rozwiązywały poszczególne problemy, wystarczy jeden, który wymodeluje i wyszczupli ciało oraz odmłodzi skórę - tłumaczy dr Bliżanowska.

Tajemnica skuteczności Exilis kryje się w podgrzewaniu - obszar poddany zabiegowi, nagrzewa się do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza. - W efekcie, w komórkach dochodzi do przyspieszenia procesów metabolizmu. Tłuszcz zostaje rozbity, rozpuszczony i - co najważniejsze - uwolniony z komórek tłuszczowych. W takiej postaci może zostać metabolizowany i spożytkowany jako zaplecze energetyczne - tłumaczy dr Bliżanowska.

Exilis wyeliminuje zbędny tłuszczyk, a jednocześnie wyraźnie odmłodzi skórę. Rozgrzewanie nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. - Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a cellulit mniej  widoczny. Klientki po zabiegu wychodzą nie tylko wyszczuplone, ale i odmłodzone - tłumaczą w WellDerm.

Exilis jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Osoba wykonująca zabieg, dzięki monitorowi zainstalowanemu na głowicy aparatu, na bieżąco kontroluje temperaturę ciała pacjenta, moc urządzenia i czas jego działania.

Exilis zostało zarejestrowane jako urządzenie medyczne. Jego skuteczność potwierdziły badania laboratoryjne i kliniczne. Jako zabieg bezinwazyjny nie wymaga rekonwalescencji - już w dniu zabiegu będziesz mogła ubrać swoje ulubione szorty, które ostatniego lata schowałaś głęboko w szafie.

INFORMACJA O WELLDERM
Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu to gabinet medyczny zapewniający nie tylko terapię chorób dermatologicznych, ale także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Medyczną ofertę Centrum uzupełniają profesjonalne usługi kosmetyczne o działaniu leczniczym, pielęgnującym i upiększającym. O komfort każdego pacjenta Centrum dba zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów, a wszystkie zabiegi wykonywane są po konsultacji i pod ścisłą kontrolą lekarza dermatologa gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość. Centrum WellDerm korzysta z nowoczesnego sprzętu i czerpie z najnowszych technologii.

Kontakt dla mediów
Aleksandra Palus
Tel. + 48 509 065 355
 HYPERLINK "mailto:apalus@profitcomms.pl" apalus@profitcomms.plSKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Bardzo skuteczny zabieg, dowód na to, że można się pozbyć kompleksów. :)