POLECAMY

Ekspert w pielęgnacji skóry wrażliwej

Poznaj kosmetyki francuskiej marki.
Ekspert w pielęgnacji skóry wrażliwej fot. materiały prasowe
Marka Mixa istnieje już od ponad 90 lat. Pierwsze produkty powstawały w aptekarskim moździerzu z połączenia składników aktywnych, z których tworzy się leki. Masowa produkcja rozpoczęła się 19 marca 1924 roku. Marka bardzo szybko zyskała miano specjalisty od skóry wrażliwej. W 1969 roku powstaje pierwsza linia kosmetyków przeznaczona do delikatnej skóry najmłodszych, a 10 lat później dla kobiet. Rok 1997 jest przełomowy dla marki - Mixa wprowadza na rynek pierwsze mleczko do ciała przeciwdziałające przesuszaniu skóry suchej. Twarzą marki zostaje niezwykła kobieta – Estelle Lefebure, która do dzisiaj jest z nią związana.

"Reklamę przygotowywaliśmy w Los Angeles w 1996 roku. Było to niedługo po tym, jak urodziłam Emmę, moją drugą córkę. Zabrałam ją wtedy ze sobą na plan. Podczas sesji zdjęciowej miałam na rękach dziecko, ale to zupełnie nie podobało się mojej 2,5-letniej starszej córce, Ilonie. Była niezadowolona, że trzymam w ramionach trzecie dziecko! Później dziewczynki się przyzwyczaiły. Nawet dzisiaj niektórzy zatrzymują mnie na ulicy i pytają, czy do reklam Mixa pozowałam z własnymi dziećmi."

W 2013 roku marka zawitała do Polski. Obecnie Mixa ma w swojej ofercie balsamy do ciała, kremy do rąk, mleczka i toniki do twarzy, kremy CC, kremy przeciwzmarszczkowe. Miałyśmy okazję przetestować produkty i jesteśmy nimi zachwycone! Naszym ulubionym jest mleczko do ciała z nawilżającą gliceryną i alantoiną.SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)