POLECAMY

Dotyk SPA - Warszawa

Dotyk SPA to wyjątkowe miejsce o egzotycznym, niepowtarzalnym klimacie.
Dotyk SPA - Warszawa

To SPA dla osób, które chcą poczuć smak wakacji, relaksu i luksusu bez konieczności wyjazdu do egzotycznego kraju. Oferta naszego SPA jest tak skonstruowana, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom w każdej dziedzinie. Wizytę w Dotyk SPA rozpoczynamy od profesjonalnych konsultacji z zakresu kosmetologii, pielęgnacji ciała, diety oraz medycyny estetycznej. Następnie nasi fachowcy dobierają indywidualne programy i zabiegi w zależności od potrzeb i problemów, z którymi boryka się klient. Dopełnieniem naszej oferty jest szereg profesjonalnych zabiegów w dziale pielęgnacji dłoni i stóp, pielęgnacji i stylizacji włosów, analizy kolorystycznej oraz doboru stroju i makijażu. Wszyscy specjaliści Dotyk SPA tworzą bardzo zgrany zespół i ściśle ze sobą współpracują, w celu osiągnięcia najbardziej optymalnych efektów dla naszych klientów. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.dotykspa.pl

Dotyk SPA
ul. Biały Kamień 3
02-593 Warszawa

Godziny otwarcia:
od Pn do Pt: 9:00 - 22:00
Sob: 9:00 - 18:00

tel.: 022 898 72 72
tel./fax: 022 898 72 73
tel.: 022 898 72 74
tel kom: 504 177 213
e-mail:  dotykspa@dotykspa.pl 


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/5 lat temu
W Warszawie wszystkie zabiegi są drogie. Fajne warunki mają np. w Józefowie, dokładniej w Beauty Center - takie masaże stóp jakie tam mi zrobiono, nie miałam jeszcze nigdzie indziej. Mogę szczerze polecić, przetestujcie, bo jest to bardziej niż genialne ;-)
/6 lat temu
Chodzę do spa w Warszawie, ale przy okazji. Na siłowni na której się pojawiam, GoldsGym na Wilanowie, mają masaże - byłam na zabiegach na twarz i nie powiem, skóra twarzy odżyła. Przy okazji na tej siłowni chodzę jeszcze na basen. Dla mnie dużym ich plusem jest to, że wszystko mają w jednym miejscu i to dobrze prowadzone.