Babor Spa fot. materiały prasowe Babor

Dlaczego warto wybrać się do salonu SPA

Przeczytaj wywiad z założycielką salonu Babor Beauty SPA.
21.07.2016 15:11
Babor Spa fot. materiały prasowe Babor

Pochodzi Pani z Łodzi. Jak to się stało, że otworzyła Pani SPA w Warszawie?
Los płata figle. Zaczynałam pracę w Instytucie naście lat temu, wróciłam do Łodzi, prowadziłam tam swój Instytut Babora, by znów znaleźć się w Warszawie, w dodatku w miejscu, w którym zaczynałam swoją zawodową karierę. A tak naprawdę przenieśliśmy się do Warszawy rodzinnie. Mąż zaczął tu pracę, a mając malutkie dziecko, życie rodzinne na odległość nie jest proste, więc zdecydowałam się zamknąć jeden rozdział i zacząć wszystko od początku w Warszawie.Jak pogodziła Pani pracę z wychowywaniem małego dziecka?
Nie było prosto, ale jak się chce, to wszystko można pogodzić. Moje dziecko praktycznie wychowało się w gabinecie, od samego początku uczestniczyło w jego życiu. Dziś wie, jakie zasady w nim obowiązują i jak trzeba się zachowywać, aby nie przeszkadzać naszym pacjentom.

Dlaczego zdecydowała się Pani zająć kosmetologią?
Ja się nie zdecydowałam. Ja po prostu wiedziałam co chcę robić w życiu i miałam na to swoją wizję, swoją receptę. Od najwcześniejszych lat, masowałam, malowałam. Robiłam to intuicyjnie, nie znając zasad, przebiegu mięśni i wielu rzeczy, których nauczyłam się z biegiem lat, na studiach lub w praktyce na sobie i swoich bliskich. A ponieważ sama mam bardzo problematyczną i alergiczną skórę, z którą nikt nie potrafił sobie poradzić, nie miałam wyjścia i musiałam zająć się nią sama. Stąd dziś wiem, co czują osoby, które do mnie trafiają, często jako ostatniej deski ratunku, z różnymi problemami skórnymi.

Co jest dla Pani najważniejsze w pracy kosmetologa?
Zawsze najważniejsze były, są i będą potrzeby każdej trafiającej do mnie osoby. Każda skóra jest inna, czego innego potrzebuje na każdym etapie życia. My się zmieniamy, zmienia się nasze otoczenie i to wszystko ma wpływ na stan naszej skóry. Dlatego też, zawodowo, związana jestem z marką Babor, która jest dla mnie doskonałym narzędziem, abym mogła sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Z czego jest Pani najbardziej dumna?
Czy dumna... ? Może inaczej... Największą nagrodą i jednocześnie motywacją do dalszej pracy, w swój często niestandardowy sposób, wbrew niektórym zasadom, jest dla mnie uśmiech i radość osób, którym mogę pomóc. Mam tu na myśli osoby ze skórami problematycznymi, alergicznymi, dla których często rynek kosmetyczny czy farmaceutyczny nie ma nic do zaoferowania. Jeśli taka osoba po kilku miesiącach ciężkiej pracy wychodzi na ulicę bez makijażu, zaczyna się uśmiechać, zaczyna dostawać komplementy od znajomych, rodziny, czuje się pewna siebie, swojej wartości – to to jest bezcenne. I są ze mną osoby, które prowadzę przez lata, które dojeżdżają z innych miast, a często także i spoza Polski – cieszę się, że jakość i serce, które wkładam w swoją pracę, są odbierane i doceniane.Jakie ma Pani plany na ten rok?
Dalej rozwijać swoją firmę. Zaczęłam od rozszerzenia oferty Instytutu. Do naszego zespołu dołączyła świetna kosmetyczka specjalizująca się w pielęgnacji ciała i masaży. Mamy też profesjonalną pielęgnację dłoni i stóp. Babor Institute & Shop to miejsce, gdzie macie Państwo relaks dla ciała i duszy wraz z bardzo ukierunkowaną indywidualnie pielęgnacją.

Instytut Babor Beauty SPA Institute & Shop istnieje od ponad 13 lat. W bogatej ofercie tego warszawskiego salonu znajdują się zabiegi SPA, depilacyjne, masaże oraz inne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, które zapewnią spokój umysłu równie istotny, jak odnowa biologiczna i relaks ciała. W warszawskim Instytucie klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała oraz zaopatrzyć się w produkty BABOR w wersji detalicznej, umożliwiające kontynuację pielęgnacji w domu. "Kosmetyki powstają na skutek wyjątkowego połączenia najnowszych osiągnięć wiedzy ze skutecznymi naturalnymi substancjami czynnymi. Tym samym pozwalają one osiągnąć lepsze i trwalsze efekty" – podkreśla Agnieszka Bronakowska.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/05.09.2016 23:39
ja spa cenię sobie za to że łączy intensywną regenerację ciała z wypoczynkiem umysłu i faktycznie można zapomnieć o wszystkim dookoła w czasie trwania zabiegów, moim ukochanym spa jest hotel lubicz w Ustce i nie wyobrażam sobie żeby nie zawitać do nich przynajmniej raz w roku, ostatnio urządziliśmy sobie z mężem romantyczny weekend właśnie u nich i kolacja przy świecach długo pozostanie w mojej pamięci