Depilator - test najlepszych depilatorów

Choć depilator elektryczny to poważna inwestycja, warto go mieć. Golenie nim jest bezpieczne i daje długotrwałe efekty.
/ 11.07.2008 11:55
Usuwanie niechcianego owłosienia za pomocą depilatora elektrycznego to bardzo skuteczny i stosunkowo tani sposób depilacji. Oczywiście są metody tańsze - golarki czy kremy do depilacji, ale one pozwalają usunąć włoski tylko na jeden dzień. Są również metody bardziej skuteczne, ale niestety słono trzeba za nie zapłacić - np. laserowy zabieg depilacji kosztuje ok. 500 zł, a takich zabiegów trzeba wykonać przynajmniej 4. Tak więc depilacja depilatorem elektrycznym jest optymalna i bez większych trudności możesz wykonać ją sama w domu.

Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo nowoczesnych modeli depilatorów. Większość z nich wyposażona jest w specjalne nakładki, które ułatwiają depilowanie trudno dostępnych miejsc, nakładki i rękawice chłodzące albo nakładki z masażerami. Zajrzyj do naszej galerii i wybierz najlepszy depilator dla siebie!


Więcej o depilacji:


W naszej galerii znajdziecie przegląd depilatorów elektrycznych:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.07.2008 19:42
To są elektryczne golarki a nie depilatory.Efekt po ich użyciu jest porównywalny ze zwyklą maszynką.Zróbcie test DEPILATORÓW.
/25.07.2008 22:16
W tym tescie zabrakło depilatorów nad zakupem których najczęściej zastanawiaja się kobiety, tzn. aktualnie Philips Satinelle Ice Premium(ten z nasadka chłodzacą) i Braun (obojetnie który, chociazby ten Xpressive). W związku z powyższym najlepiej kupowac sprawdzone i znane firmy. A tego tu nie podano