POLECAMY

Depilacja laserowa - kto może skorzystać

Depilacja laserowa to wygodne rozwiązanie. Jednak nie wszyscy mogą z tego zabiegu skorzystać.
Depilacja laserowa - kto może skorzystać fot. Panthermedia
Chciałabym usunąć zbędne owłosienie laserem. Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu?
Marta W. z BytomiaTak, informuje o nich lekarz podczas wstępnej konsultacji.
Podstawowym przeciwwskazaniem jest opalona skóra, także w solarium.

Należy zrezygnować z zabiegu w trakcie przyjmowania leków światłouczulających, np. antydepresyjnych lub niektórych antybiotyków stosowanych w leczeniu trądziku.

Depilacji laserowej nie wykonuje się także u kobiet ciężarnych, chorych na cukrzycę, padaczkę.


radziła: kosmetyczka Ewa Krawczyk, konsultantka Dermiki


Masz pytanie dotyczące depilacji? Zadaj je na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/rok temu
Zgadzam się w 100%, bo takie zabiegi w salonach są bardzo kosztowne i żeby mieć wydepilowaną jedną część ciała należy powtarzać zabiegi kilka razy, a koszt jednego to nawet 100-150zł. Jeśli ktoś chce się pozbyć włosów z kilku części to kosztuje majątek, więc takie domowe urządzenie do depilacji laserem to bardzo dobre rozwiązanie. Sama korzystam z Brauna Silk expert IPL i polecam wszystkim, którzy chcą pozbyć się włosów na dłuższy czas i to bez konieczności odwiedzania kosmetyczki duuuuża wygoda.
/2 lata temu
Kupiłam Braun Silk-expert IPL i to była moja najlepsza decyzja zakupowa ostatnich miesięcy. Robię sobie depilację na różne części ciała sama w domu i nie muszę wydawać astronomicznych kwot na depilację u kosmetyczki. Urządzenie jest na lata, więc taka inwestycja zwraca się bardzo szybko - jesli ktoś się zastanawia nad tym czy robić depilację laserową samemu w domu czy u kosmetyczki, to zdecydowanie polecam zakup urządzenia do depilacji w domu.
/3 lata temu
niestety jestem w grupie osób, które depilacji laserowej poddać się nie mogą... A tak się nastawiałam :( lato już praktycznie nadeszło, a ja wciąż się waham między woskiem a depilatorem !
POKAŻ KOMENTARZE (12)