POLECAMY

Czym różni się Gama Princess od innych produktów

Preparaty z linii Princess® powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T.
Czym różni się Gama Princess od innych produktów
Innowacyjna technologia S.M.A.R.T.

Preparaty z linii Princess® powstały przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Ostatnim etapem procesu S.M.A.R.T. jest usunięcie z żelu cząsteczek tlenu, co gwarantuje stabilność żelu po napełnieniu nim strzykawki, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo zabiegu i pełną nad nim kontrolę. Wypełniacze firmy Croma są jednofazowe, złożone i wiskoelastyczne, co oznacza, że wyróżnia je idealna gładkość oraz bardzo duża elastyczność.

Linia produktów Princess® spełnia najwyższe standardy jakości i charakteryzuje się doskonałym profilem bezpieczeństwa, dzięki zastosowaniu unikalnej metody oczyszczania usuwającej resztki czynnika sieciującego poniżej poziomu wykrywalności (< 1 ppm).

Tak, to jest bezpieczne.

“Bezpieczeństwo przede wszystkim” to nasze motto. Składniki serii Princess gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo: nasze produkty mają najniższą zawartość czynników wiążących krzyżowo wśród produktów dostępnych obecnie na rynku. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, by produkcja spełniała najwyższe standard jakości. Dzięki podwójnej sterylizacji wszystkich produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu hialuronowego do syntezy S.M.A.R.T. możemy być pewni, że nasze zabiegi są całkowicie bezpieczne. Nie ma się czego bać! To jest najbezpieczniejszy produkt na rynku.


Linia nowych wypełniaczy Princess® produkowanych przy wykorzystaniu innowacyjnej technologii S.M.A.R.T. składa się z:


Princess® Filler
– to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz, powoduje długotrwały, ale nie permanentny efekt. Powoli rozchodzi się w skórze, nadając jej gładki i naturalny wygląd. Wskazany jest do iniekcji do skóry właściwej i tkanki podskórnej w celu korekty umiarkowanych lub znacznych zmarszczek, fałd na twarzy (takich jak fałdy nosowo-wargowe) oraz blizn. Zalecany do zwiększenia objętości warg,może być stosowany na całej twarzy.

Princess® Rich – to nieusieciowany kwas hialuronowy stosowany w zabiegach mezoterapii. Zawiera 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny – to najwyższe stężenie gliceryny wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii. Preparat stworzony do iniekcji do naskórka lub głębszych, działa również jako wypełniacz małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust, nawilża odwodnioną skórę. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu. Przywitaj swój nowy, świetlisty wygląd! Zalecamy kurację 3 zabiegów w odstepach 2-3 tygodniowych.

JUŻ WKRÓTCE NA RYNKU!!!

Princess® Volume –  hialuronowy wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów. Zawiera mocno wiązany krzyżowo żel z kwasu hialuronowego; jest bardzo elastyczny, dlatego efekty są bardzo widoczne i naturalne. Jeśli czujesz, że Twoje policzki straciły objętość, a Twoja skóra potrzebuje silniejszej kuracji, jest to idealny produkt dla Ciebie. Wypełnia policzki i wygładza głębokie zmarszczki oraz fałdy na twarzy, sprawiając że skóra staje się jędrna i pełna wigoru.

Princess® Contour – Pierwszy na rynku produkt przeznaczony do zabiegu mezoterapii całego ciała. Preparat zawiera kwas hialuronowy, który jest stabilizowany przez glicerynę w najwyższym na rynku stężeniu dzięki czemu głęboko nawilża nawet najbardziej wysuszoną i pomarszczoną skórę.. Unikalnie wysoka lepkość i elastyczność żelu Princess® Contour wyróżnia go na tle wszystkich innych konwencjonalnych produktów do mezoterapii. Całe Twoje ciało poczuje zmianę: jędrne pośladki i uda, seksowny dekolt....Odzyskaj młody wygląd i utrzymaj go tak długo, jak będziesz chciała!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Lidka _ M pewnie robiła princess Volume, bo też miałam. Usta wyglądają naturalnie i jędrnie :)
/4 lata temu
Zastanawiam się nad powiększeniem ust bo moja koleżanka miała robione tym preparatem i efekt był naprawdę bardzo fajny. Nie wiem tylko którym robiła, już nie pamiętam. Macie może jakieś opinie?
/4 lata temu
Princess Rich rewelacja. Miałam tak wysuszoną skórę, że już żadne kremy nawilżające nie pomagały. Po zabiegu skóra jest jędrna i gładziutka.