POLECAMY

Piękne ciało - Lipoliza

Metoda liposukcji bez skalpela czyli cavilipoliza i lipoliza iniekcyjna
Piękne ciało - Lipoliza fot. Fotoli

Marzysz o pięknym jędrnym ciele? W niektórych miejscach nadmiar tkanki tłuszczowej pomimo ćwiczeń nie znika. Rozwiązaniem jest Cavilipoliza. Zabieg polega na wstrzyknięciu w miejsca problematyczne preparatu Aqualyx z jednoczesnym zastosowaniem termicznego liftingu. Preparat podany do tkanki tłuszczowej powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, następnie dochodzi do naturalnego  wypłukania ich z organizmu. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa ok. 1h-1,5 godziny w zależności od obszaru na jakim przeprowadzana jest procedura zabiegowa.

 

Na Wole do Instytutu Estetyki po pomoc zgłosił się Darek. Jego zmorą był brzuch, którego nie mógł zgubić pomimo stosowanej diety i intensywnej pracy na siłowni. Kosmetolog Anna Adamowicz- Dąbrowska zaproponowała wykonanie jej autorskiego zabiegu likwidacji tkanki tłuszczowej tzw Cavilipolizy. To połączenie lipolizy iniekcyjnej preparatem Aqalyx z rozbijaniem ultadźwiękowym tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest alternatywą dla osób, które chcą zgubić tkankę tłuszczową, natomiast nie chcą sięgać po zabiegi chirurgi plastycznej.
Zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej po serii zabiegów spowodowało utratę 6 cm w obwodzie brzucha.
 

Do Instytutu Estetyki Anny Adamowicz- Dąbrowskiej z problemem podwójnego podbródka zgłosiła się Monika. Wykonano u niej zabiegi lipolizy iniekcyjnej z użyciem preparatu Aqalyx. Jest to jedyny w Polsce zarejestrowany i bezpieczny zabieg lipolizy iniekcyjnej. Spektakularne efekty usunięcia tkanki tłuszczowej przy użyciu preparatu Aqalyx są przełomem w medycynie estetycznej. Stanowią alternatywę dla osób, które nie chcą bądź nie mogą poddać się zabiegowi chirurgicznego odsysania tkanki tłuszczowej.


Zabiegi można wykonać w Instytucie Estetyki Delightful Woman ul. Banderii 4/ 323 http://www.delightfulwoman.pl/
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
jestem po 3 zbiegach z uzyciem aqualyxu, miałam ostrzykniety podbródek , kolana i łokcie, jestem mega zadowolona, polecam wszystkim ten zabieg i CDiME Amaryllis
/4 lata temu
Lipoliza to bardzo dobra alternatywa dla operacji plastycznej ,gdyż jest to zabieg nie inwazyjny .Powinno się wykonać ok 3 serii zabiegów w zależności od ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Ja miałam robiony ten zabieg u Dr. Eli Baczewskiej w Sopocie gabinet ELMED.