POLECAMY

Czy już czas na lifting

Przy znacznej wiotkości skóry i dużej ilości zmarszczek medycyna estetyczna nie jest w stanie pomóc. Mocno wypełniona kwasem hialuronowym twarz przestaje wyglądać naturalnie. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest lifting.
Czy już czas na lifting fot. FREE
Lifiting można wykonać techniką SMAS, która pozwala uzyskać naturalny efekt i zachować mimikę twarzy. Od tradycyjnego liftingu SMAS różni się tym, że lekarz nie naciąga tylko skóry, lecz także osłaniającą mięśnie powięź. Dzięki temu uzyskany efekt jest bardziej naturalny.

Cięcia biegną, tak samo jak przy tradycyjnym liftingu, od skroni, wzdłuż linii włosów za ucho. Zabieg jest jednak mniej rozległy, bo poprawa napięcia powięzi mięśniowej pozwala ograniczyć ilość odpreparowanej skóry. Po rekonstrukcji powięzi mięśniowej skóra lepiej się układa na mięśniach, a efekty zabiegu są bardziej naturalne.

SMAS lift wygładza skórę, poprawia jej napięcie, likwiduje tzw. chomiczki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, a dodatkowo zapewnia dłuższe efekty niż inne lifty, bo na około 10-12 lat.

Pacjentka po zabiegu najczęściej opuszcza gabinet następnego dnia. Po kilku dniach zalecana jest kontrola i zmiana opatrunku.

Decydując się na lifting, warto poszukać dobrego fachowca, by nie doszło do porażenia nerwu twarzowego. Cena: od ok. 10 000-12 000 zł.

Rady udzielił dr Marek Szczyt, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego, Europejskiego i Śródziemnomorskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Tagi: lifting, SMAS
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
Zgadzam sie, najlepsze zabiegi wykonuja lekarze, raz byłam u kosmetyczki na peelingu, efektów brak tylko kasa w błoto wyrzucona, obecnie chodze do CDiME Amaryllis na zabiegi lasersm Co2(fraxel), tam są wykfalikowani lekarze, miła atmosfera, teraz widze efekty, polecam tą klinikę
/4 lata temu
ja skorzystałam z oferty kliniki beautymed w warszawie. Prawdziwi fachowcy. Potrafią idealnie doradzić co, na jaką potrzebę. polecam!
/5 lat temu
Dzisiejsze czasy dla współczesnych kobiet mają bogatą ofertę zabiegów dla poprawy samopoczucia i wyglądu w zależności od potrzeb i oczekiwań.Takim miejscem są gabinety Medycyny Estetycznej ,gdzie przy użyciu nowoczesnego sprzętu i doświadczonego lekarza dermatologa można w sposób bezinwazyjny po przeprowadzonej konsultacji poprawic swoją urodę.Ja osobiście korzystałam z depilacji laserowej ,mezoterapii igłowej,i zabiegu przy użyciu fal radiowych oraz botoxu.Efekt wyśmienity,a pozbycie się uporczywego owłosienia bezcenne.Polecam sprawdzony gabinet nie tylko mieszkańcom trójmiasta ELMED Ul.Haffnera 6 Sopot.
POKAŻ KOMENTARZE (1)