POLECAMY

Czy jest różnica między mydłem a kostką Dove?

Tak, Kostka Dove nie zawiera mydła, bardzo dobrze usuwa codzienne zanieczyszczenia, a jednocześnie dba o naszą skórę dzięki neutralnemu pH i 1/4 kremu nawilżającego.
Czy jest różnica między mydłem a kostką Dove?

Neutralne pH, w przeciwieństwie do alkalicznego pH zwykłych mydeł, nie zaburza równowagi naskórka. Dzięki temu zapewniona jest prawidłowa pielęgnacja skóry - kostka Dove doskonale oczyszcza naskórek, nie zaburzając przy tym jego funkcji barierowych.
Ponadto 1/4 kremu nawilżającego dzięki starannie dobranej fazie tłuszczowej i wiążącej wodę pozwala na zapewnienie odpowiedniego nawilżenia, gładkości i elastyczności skóry. Kostka Dove już w czasie mycia pielęgnuje i dostarcza składniki nawilżające i lipidowe na powierzchnię skóry, jest wzbogacona o substancje zbliżone budową do tych naturalnie obecnych w skórze, w 1/4 zawiera krem nawilżający, a co najważniejsze jej kompozycja myjąca składa się z bardzo łagodnych substancji, które bardzo dobrze usuwają zanieczyszczenia, nie naruszając równowagi naskórka.

dr Monika Serafin, ekspert marki Dove

______________________________________
Ekspert Dove radzi - wejdź na Forum!

Tagi: kosmetyki
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/9 lat temu
też widziałam tę reklamę - niesamowite, że zwykłe mydło może zostawiać takie ślady.chyba też się przerzucę na dove :)
/9 lat temu
No właśnie, ciekawe czy to prawda. Muszę jednak przyznać, że po obejrzeniu tej reklamy wolę myć się Dove, jeżeli myję się zwykłym mydłem, to wnikliwie się po kąpieli oglądam
/9 lat temu
Różnica między kostką myjącą a mydłem jest najlepiej pokazana w tej reklamie: youtube.com/watch?v=mexaIeGl798 Swoją drogą szok.
POKAŻ KOMENTARZE (1)