POLECAMY

Croma Pharma organizuje akcję w Złotych tarasach "Jak się dziś czuje Twoja skóra”

W terminie 1-23.08.2009 r. na parterze w Złotych Tarasach będzie stało stoisko Skin Plan, gdzie nasze konsultantki będą wykonywały darmowe badanie kondycji skory, opowiadały o skórze, problemach, rekomendowały produkty Skin Plan i je sprzedawały
Croma Pharma organizuje akcję w Złotych tarasach "Jak się dziś czuje Twoja skóra”

Zapraszamy kobiety do zbadania swojej skóry i zakupu produktów. Każdy, kto w dniach 1-23.08.2009 r. uda sie do Złotych Tarasów i pokaże kupon, który można pobrać dostnie badanie gratis i zniżkę 10% na produkty.


Kupon upoważniający do zniżki można ściągnąć tutaj i wydrukować >>Firma Croma od lat zajmuje się badaniami tego procesu oraz produkcją innowacyjnych kosmeceutyków.

Projekt SkinPlan to naukowy system analizy, który pozwala szybko i obiektywnie ocenić stan ochronnej warstwy skóry, co umożliwia każdemu dobór optymalnych środków pielęgnacyjnych. Precyzja tego systemu została doceniona przez naukowców. Urządzenie Skin Analyzer 302 wybrano spośród wielu innych do badań laboratoryjnych procesów starzenia się i zmian kondycji skóry w warunkach kosmicznych.

Teraz mamy dla Was KOSMICZNĄ OKAZJĘ!

Ponieważ nie wszystko widać gołym okiem, eksperci Cromy zapraszają do stoiska firmy na parterze w Złotych Tarasach, gdzie w dniach 01.08-23.08 2009 roku, każdy będzie mogł bezpłatnie poddać się badaniu skóry i zakupi produkty Skin Plan.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)