POLECAMY

Croma

Od 30 lat naszą misją jest zdrowie i piękno.
Croma
NOWY KIERUNEK W SZTUCE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
Dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi medycyny estetycznej w ostatnich latach efekty uzyskiwane w wyniku przeprowadzania prostych, szybkich i bezpiecznych nieinwazyjnych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej dorównują rezultatom do niedawna osiąganym wyłącznie w wyniku czasochłonnych, często bolesnych interwencji chirurgicznych.

Coraz większe znaczenie atrakcyjnego wyglądu niezbędnego do osiągnięcia sukcesu zawodowego, satysfakcji w sferze prywatnej oraz komfortu wewnętrznego sprawia, że rosnące potrzeby i oczekiwania – i to zarówno kobiet, jak i mężczyzn – w dziedzinie dermatologii estetycznej i anty-aging stanowią wyzwanie dla producentów preparatów stosowanych w tym obszarze terapeutycznym.

Firma Croma, ekspert w dziedzinie dermatologii estetycznej, z dumą ma zaszczyt poinformować, że spełniła oczekiwania lekarzy i pacjentów, tworząc linie produktów, które dzięki zastosowaniu najnowszej technologii stają się wyznacznikami trendów w nieinwazyjnej medycynie przeciwstarzeniowej.

Croma
to austriacka firma medyczna, która od 30 lat skutecznie dba o zdrowie pacjentów i poprawę jakości ich życia. Zgodnie z naszymi głównymi wartościami – health, care, innovation – dążymy do najwyższych celów wraz z lekarzami, pacjentami oraz naszymi partnerami biznesowymi. Główny obszar naszych działań stanowią trzy dziedziny terapeutyczne:  medycyna estetyczna, ortopedia i okulistyka. 
Współpracujemy z naukowcami i ośrodkami naukowo-badawczymi na cały świecie, by osiągać najlepsze rezultaty, spełniać wymogi bezpieczeństwa i utrzymać pozycję lidera na rynku.

W swoimi portfolio firma Croma posiada linię kosmoceutyków SkinPlan oraz gamę profesjonalnych peelingów przeznaczonych do stosowania w gabinetach lekarskich i kosmetologicznych.

System SkinPlan to zindywidualizowany system kompleksowej analizy oraz pielęgnacji skóry. Składa się z krótkiego badania skóry, wyniki którego umożliwiają indywidualne dobranie jednego z 21 preparatów pielęgnacyjnych należących do linii SkinPlan. Wśród nich są, toniki, kremy nawilżające, sera, maseczki oraz doustne preparaty w postaci kapsułek poprawiających kondycję skóry.

Peelingi to firma Aesthetico lider na rynku niemieckim, oferuje profesjonalne peelingi salicylowe i glikolowe w różnych stężeniach wraz z kosmetykami zabiegowymi.

Ludzie od zawsze poszukują źródła wiecznej młodości. W XX wieku poszukiwania te zaczęły przynosić wymierne korzyści. Firma Croma również ma w tym swój udział:

1976 r. –
Gerhard i Karin Pinz założyli w Wiedniu firmę farmaceutyczną  Croma-Pharma

1999 r. –
Firma Croma wprowadziła pierwsze produkty zawierające kwas hialuronowy do chirurgii okulistycznej
   
2000 r. –
Firma Croma rozpoczęła swoją w pełni zautomatyzowaną produkcję wyrobów wiskoelastycznych oraz zaczęła budować międzynarodową sieć dustybycji

2008 r. – 
Preparat Mesolis+ firmy Croma został uznany przez lekarzy za najlepszy preparat do mezoterapii i otrzymał prestiżową nagrodę "Perła Dermatologii Estetycznej".

2009 r. –
Firma Croma wprowadza na rynek nową generację wypełniaczy bazujących na technologii S.M.A.R.T – innowacyjnych linię bazujących na technologii S.M.A.R.T – innowacyjnych linię  preparatów Princess®. 


Tagi: Croma
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)