Pasta wybielająca w niskiej cenie

Olśniewaj uśmiechem na co dzień, bez kosztownych zabiegów. Ta pasta do zębów zdziała cuda!
/ 15.10.2018 00:00

Ekologiczna pasta do zębów ECODENTA zawiera 30% aktywnego czarnego węgla, wybielającego zęby, a jednocześnie pielęgnującego jamę ustną. To właśnie dzięki temu składnikowi, możemy cieszyć się każdego dnia naturalnym odcieniem zębów.

 

ECODENTA jest produktem, dzięki któremu unikniemy wysokich kosztów związanych z zabiegami wybielającymi zęby. Wszystko za sprawą niskiej ceny pasty, którą możemy kupić za 12,90 zł za pojemność 100 ml.

Jak używać pasty ECODENTA?

Stosując pastę z aktywnym węglem, warto pamiętać, że większa ilość produktu na szczoteczce wcale nie oznacza lepszego efektu. Wystarczy więc nanieść niewielką ilość pasty na wilgotną szczoteczkę, po czym szczotkować zęby przez ok. 3 minuty. Na koniec należy wypłukać jamę ustną letnią wodą i gotowe.

Co czyni ją skuteczną?

Poza aktywnym węglem w skład ECODENTY wchodzi kompleks Teavigo, zawierający naturalny wyciąg z zielonej herbaty. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że pasta usuwa kamień oraz płytkę nazębną, zapewniając nam długotrwała czystość zębów i świeży oddech. Ponadto gwarantuje nam delikatne działania przeciwbakteryjne, pozostawiając w jamie ustnej długotrwałe uczucie świeżości i czystości. 

ECODENTA składa się w 100% z naturalnych składników, certyfikowanych przez Ecocert. Dodatkowo posiada Certyfikat Vegan, dzięki czemu mamy pewność, że jest to produkt w pełni ekologiczny, w którego składzie na pewno nie pojawią się silikony, SLS, olej mineralny, PEG, parabeny oraz sztuczne barwniki.

Jeśli więc chcemy jednocześnie wybielić nasze zęby oraz zadbać o ich ochronę, czarna pasta ECODENTA jest doskonałym rozwiązaniem.

Więcej na ten temat:Co zawierają pasty do zębów?Jak wybrać najlepszą pastę do zębów?Czy fluor zawarty w paście do zębów jest szkodliwy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)