medycyna estetyczna, gabinet fot. Marcin Paluch

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor

To zespół ekspertów i entuzjastów, którzy tworzą placówkę dbającą o dobro Klienta.
/ 01.03.2019 15:04
medycyna estetyczna, gabinet fot. Marcin Paluch

Zapraszamy Państwa do samego centrum Krakowa, gdzie w niepowtarzalnym secesyjnym klimacie znajduje się Oaza piękna i relaksu dla osób, które chcą poczuć smak luksusu. Kompleksowa pielęgnacja, najwyższa jakość produktów i urządzeń, odpowiednio dobrane suplementy, synergia współpracy lekarza z kosmetyczką i masażystą zapewniają optymalne efekty i satysfakcje dla pacjentów.Holistyczne podejście do Klienta to podstawowe założenie Medicoru, który zadba o samopoczucie i wygląd na każdej płaszczyźnie:


- Dermatologia i Medycyna estetyczna - peelingi medyczne, mikrodermabrazja, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust, mezoterapia (rewitalizacja i odmładzanie twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion, biustu, zwalczanie cellulitu, leczenie wypadania włosów), modelowanie twarzy, botox, leczenie nadpotliwości,  lipoliza, leczenie trądziku.
- Laseroterapia - depilacja laserowa, usuwanie zmian naczyniowych
- Kosmetyka - Rytuały pielęgnacyjne skóry twarzy, szyi i dekoltu najlepszych marek kosmetycznych
- Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, makijaż trwały
- Pielegnacja stóp i dłoni

- Masaże relaksacyjne,
- Zabiegi modelowania sylwetki

- Chirurgia plastyczna - jako jedyny gabinet w Małopolsce współpracuje z Klinika dr Sankowskiego


Klienci Medicoru mają możliwość rozwoju i realizacji programów samodoskonalenia na warsztatach, treningach, wykładach, szkoleniach i seminariach. Prowadzimy kursy nauki masażu, wizażu czy stylizacji. Współpracujemy z fryzjerami i stylistami.

Medicor wyposażony jest także w najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia i najnowszy sprzęt, co skutecznie przyczynia się do satysfakcji naszych klientów, którzy oczekują trwałych i widocznych rezultatów. Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor
ul. Rakowicka 6/5,
31-511 Kraków
tel.012 430-12-14
www.medicor.krakow.pl