POLECAMY

Centrum Estetyki Ciała - Katowice

Centrum Estetyki Ciała w Katowicach to nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Zabiegi są wykonywane przez doświadczony zespół lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii i chirurgii oraz kosmetyczek.
Centrum Estetyki Ciała - Katowice
Centrum Estetyki Ciała w Katowicach  jest pierwszym ośrodkiem w Polsce wykonującym zabiegi lipolizy laserowej  ( SMARTLIPO) – czyli wyszczuplania sylwetki za pomocą światła laserowego wprowadzonego do tkanki tłuszczowej. Kształtowanie sylwetki to jedna z głównych specjalności lekarzy chirurgów Centrum, którzy wykonują również liposukcję, lipofilling – czyli przeszczepianie własnego tłuszczu dla poprawy kształtu twarzy lub piersi, plastykę brzucha, ud, pośladków, ramion i laserową plastykę powiek. Alternatywnie można wybrać zabiegi niechirurgicznego wyszczuplania -  lipolizę iniekcyjną oraz wyszczuplanie za pomocą ultradźwięków  aparatem ULTRACONTOUR.

Kolejna specjalność Centrum Estetyki Ciała w Katowicach to laserowe zabiegi na żylakach i drobnych naczyńkach twarzy i nóg. Są to nowoczesne procedury, które pozwalają wrócić pacjentowi do domu w dniu zabiegu i normalnie funkcjonować. W Centrum za pomocą lasera są usuwane włosy i wszelkie zmiany w obrębie skóry jak brodawki, odciski, rogi skórne, żółtaki, prosaki, włókniaki itd.

Zespół specjalistów Centrum Estetyki Ciała wykonuje szereg zabiegów odmładzających i estetycznych na twarz i ciało jak: powiększanie ust, policzków,  peelingi, mikrodermabrazję, mezoterapię, radiofrekwencję, wygładzanie zmarszczek ( botox, wypełniacze ), pełny zakres zabiegów kosmetycznych. Na miejscu, w miłej atmosferze można uzyskać poradę dermokosmetyczną na podstawie badania skóry i dobrać profesjonalne kosmetyki.

Zapraszam do Centrum Estetyki Ciała – dr n. med. Henryk Mekle

Katowice – Ligota, ul. Panewnicka 5
Tel. 032 782 07 02
e-mail: biuro@centrumestetyki.pl 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)