POLECAMY

Najlepszy zabieg błyskawicznie wyszczuplający!

Chcesz pozbyć się kilku centymetrów w talii? Dzięki Cavifast 2 to możliwe już w jeden dzień!
Najlepszy zabieg błyskawicznie wyszczuplający! fot. materiały prasowe Chic SPA
Z dumą prezentujemy jedyne na polskim rynku urządzenie gwarantujące wyjątkowo spektakularne efekty w wyszczuplaniu wybranych partii ciała – Cavifast 2. Nawet do 8 cm mniej - już po pierwszym zabiegu!

Bez skrupułów wymodeluj problematyczne partie ciała i ciesz się luksusem posiadania idealnej sylwetki. Cavifast może być traktowany jako zabieg bankietowy – może być wykonany nawet na kilka godzin przed wielkim wyjściem, skóra nie będzie zaczerwieniona ani opuchnięta. Gwarantowany efekt kilku centymetrów mniej  - tuż  po zejściu z fotela, co oznacza ze problem niedopinającej się  lub odrobinę przyciasnej sukienki odchodzi w zapomnienie! Cena od 600 zł, w zależności od partii ciała czas 30-60min, w zależności od wielkości obszaru.

Cavifast 2, czyli medyczna lipoliza kawitacyjna to najnowocześniejsze i jedyne na świecie, a dostępne wyłącznie w Chic Spa, samokalibrujące urządzenie medyczne do redukcji miejscowej otyłości i tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki oraz redukcji cellulitu pochodzenia wodno-tłuszczowego. Automatyczna kalibracja - unikatowa funkcja Cavifast pozwala na wyjątkową skuteczność. Urządzenie podczas całego zabiegu samoczynnie kontroluje i utrzymuje stały poziom mocy. Fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości i najwyższa dostępna na rynku moc Cavifast 2, gwarantują głębokie przenikanie do tkanek - tym samym spektakularne efekty. Od 1 nawet do 8 cm w obwodzie mniej - już po pierwszym zabiegu. Funkcja Bio Impedancji, w jaką wyposażony jest Cavifast 2 polegająca na możliwości zbadania składu ciała, w tym zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej,  wody i masy kości - jeszcze wiarygodniej, niż centymetr potwierdzi wyniki.
 
Działanie urządzenia opiera się o zjawisko kawitacji czyli selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, opróżniając je i wybiórczo trwale usuwając. Kawitacja jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu a przede wszystkim tkanki tłuszczowej. Dzięki stymulacji procesu jej spalania  kawitacja prowadzi do zmniejszenia obwodów części ciała. Cavifast czyni to wyjątkowo skutecznie a efekty są fenomenalne. Wytworzona energia, dzięki zmianie polaryzacji błony komórkowej, powoduje uszkodzenie komórki tłuszczowej i jej rozbicie. Uwolnione w ten sposób tłuszcz jest transportowany przez układ naczyniowy  i limfatyczny do wątroby, gdzie ulega rozkładowi i wydaleniu. W ten sposób można skutecznie usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów takich jak uda, pośladki, ramiona, talia, biodra czy okolice kolan.

Cavifast 2 jest skuteczną alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej. Jednocześnie nie występują tu żadne skutki uboczne, które są związane z zabiegami tradycyjnej liposukcji. Metoda nie wymaga rekonwalescencji, nie odczuwa się bólu po zabiegu a powierzchnia skóry pozostaje gładka i nienaruszona.

CHIC SPA to miejsce, gdzie najnowocześniejsze urządzenia i najbardziej zaawansowana technologia stosowana w nieinwazyjnej kosmetologii i medycynie estetycznej mają swoje premiery.

CHIC SPA, ul. Żelazna 59, Warszawa
www.chicmed.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 lata temu
Moim zdaniem skutecznie pomaga duża dawka ruchu, odpwiednie kremy no i wspomaganie się suplementami z miłorzębem japońskim z Meiers Lab