Znów płaski i jędrny! Taki będzie twój brzuch po ciąży, gdy wypróbujesz ten zabieg

Działanie wyszczuplające ICOONE laser jest udowodnione. Przetestowałyśmy ten zabieg dla was.
Aleksandra Jaworska / 7 miesięcy temu
Znów płaski i jędrny! Taki będzie twój brzuch po ciąży, gdy wypróbujesz ten zabieg fot. FREE

Wygląd brzucha po ciąży dla wielu kobiet jest powodem do frustracji. 
Przeszkadza nam nadmiar tkanki tłuszczowej, luźna skóra, obrzęki limfatyczne. Z tym wszystkim poradzi sobie urządzenie zwane ICOONE laser.

Co to jest ICOONE laser?

To najnowsza generacja masażu podciśnieniowego, który modeluje sylwetkę. Doskonały zabieg dla osób, których skóra straciła jędrność, mają nadwagę albo cellulit, chcą usunąć tkankę tłuszczową, czy też po porodzie chcą wrócić do dawnej sylwetki - mówi nasz ekspert Emilia Trawińska z Centrum Laseroterapii Elite w Warszawie (www.elite.waw.pl). - Trzeba jednak pamiętać, że najlepsze efekty przynosi w połączeniu z lekkostrawną dietą i ruchem.

 • ICOONE laser polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami. Każda z rolek ma wiele otworów zasysających powietrze i stymulujących nawet głębokie warstwy skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Podciśnieniem można sterować, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla osób ze skłonnością do pękających naczynek.
 • Dodatkowo głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED. To wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek.
 • Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe. W wyniku podwyższenia ich temperatury zostaje przyspieszony proces lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu.
 • Z kolei emitowane podczas zabiegu światło LED zwiększa elastyczność skóry poprzez pobudzanie produkcji kolagenu i elastyny. Dodatkowo zmniejsza obrzęki i stany zapalne.

Jak wyglądają zabiegi ICOONE laser

 • Pacjentka zakłada elastyczny, przylegający do ciała cienki kombinezon.
 • Pierwszy zabieg rozpoczyna się programem podstawowym, 20-minutowym drenażem całego ciała, służącym ogólnej poprawie stanu skóry. Przy kolejnych zabiegach można wybrać np. Bioyoung lub Elasto, programy ujędrniające i napinające skórę, przeznaczone dla kobiet, których ciało straciło jędrność po porodzie.
 • Następnie przystępujemy do masażu skupionego na konkretnych, wybranych przez klientkę, partiach ciała (tzw. Focus). Skupia się on na konkretnym problemie (zwiotczała skóra na brzuchu, zlokalizowane złogi tłuszczu, cellulit). Np. program Abdoton – ujędrnia luźną skórę na brzuchu.
 • W trakcie jednego zabiegu zawsze wykonywany jest jeden program podstawowy i dwa programy focusowe. Czas trwania zabiegu to 40-60 minut, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentki.
 • Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zazwyczaj jednak cykl składa się z 10 -15 zabiegów, które wykonywane są co 2-3 dni.
 • Po zakończeniu serii zabiegów warto wykonać 1 sesję miesięcznie dla utrzymania efektu. Wtedy układ limfatyczny zachowa odpowiedni poziom pobudzenia, konieczny do utrzymania efektów kuracji.
 • Po zabiegu od razy wracamy do aktywnego trybu życia. Jednak karmić piersią można dopiero po upływie 5 godzin od masażu.
 • Zalecane jest picie minimum 1,5 płynów dziennie (niegazowana woda lub herbaty ziołowe). To przyspieszy usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn.

Moje wrażenia po testowaniu ICOONE laser

Podczas zabiegów odczuwałam zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Ogólnie sesje są przyjemne,  choć bywały także bolesne w miejscach większych zastojów limfatycznych lub zastałych złogów tłuszczowych. Z każdym zabiegiem ból był jednak coraz mniejszy. Po masażu miałam kilka niewielkich siniaków, które zniknęły bez śladu po paru dniach. Wiem, że rezultat zabiegów byłby większy, gdybym stosowała dietę i ćwiczenia. Nie robiłam tego, mimo to zmiany były zauważalne: skóra bardziej zwarta, jędrna, cellulit rozbity, obwód brzucha mniejszy o 2 cm.

Przeciwwskazania do zabiegów

 •  choroby nowotworowe (zabieg jest możliwy po 5 latach od zakończeniu terapii)
 •  ciąża
 •  leki i zioła fotoczułe (np. dziurawiec)
 •  łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
 •  ostre choroby wątroby i nerek
 •  przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 •  stany zapalne i choroby infekcyjne
 •  epilepsja

Inne kosmetyczne nowości:

Poznaj nowe kosmetyki z roślinnymi komórkami macierzystymi
7 kosmetyków Herla z wyciągami z róży

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/6 miesięcy temu
Nie jestem zwolenniczką laserów, dlatego po ciąży poszłam na modelowanie sylwetki Vella Shape do jednej z klinik w Krakowie. Diety niestety nic nie pomagały, więc to już była dla mnie ostateczność. Efekty na szczęście były widoczne już po pierwszym zabiegu, więc ani trochę niczego nie żałuję.
/7 miesięcy temu
Robiłam jeszcze czymś innym. Doktor Konrad Lewandowski jak posłuchał troche mojej historii to się przeraził i zaproponował aqualyx bo u mnie eweidentnie skalpel nie wchodził w grę. W zabiegu chodzi głównie o zniszczenie komorek tłuszczowych, które rozbija się po wstrzyknięciu aqualyxu. Aqualyx jest po prostu łagodniejszy, właściwie bezbolesny a przy tym równie skuteczny. Więc bogu dziękowałam, że nie będzie zdnych blizn i powikłań pooperacyjnych jak to bywa przy klasycznej liposukcji.
/7 miesięcy temu
Tez miałam icoona. Ale mnie bolało troche. Ale warto bylo
POKAŻ KOMENTARZE (1)