Braun Silk-épil Xpressive

Wiosna to zapowiedź zbliżających się ciepłych i słonecznych dni. Ciała i dusze kobiet napełnia nowa energia oraz chęć bycia olśniewającą i piękną. W tym sezonie o gładką i odpowiednio wypielęgnowaną skórę, zadba depilator Braun Silk-épil Xpressive, oferujący 6 przełomowych rozwiązań technologicznych w depilacji. Efekt gładkości będzie się utrzymywał aż do 4 tygodni.
/ 25.03.2008 13:33
Wiosna to zapowiedź zbliżających się ciepłych i słonecznych dni. Ciała i dusze kobiet napełnia nowa energia oraz chęć bycia olśniewającą i piękną. W tym sezonie o gładką i odpowiednio wypielęgnowaną skórę, zadba depilator Braun Silk-épil Xpressive, oferujący 6 przełomowych rozwiązań technologicznych w depilacji. Efekt gładkości będzie się utrzymywał aż do 4 tygodni.

Braun Silk-épil Xpressive to najnowszej generacji depilator dla nowoczesnych kobiet, które pragną cieszyć się niczym nieskrępowaną wolnością i podążać za modą, a także emanować kobiecością
i wyglądać olśniewająco każdego dnia. Promienny iBraun Silk-épil Xpressive perfekcyjny wygląd to nie tylko makijaż, ubiór czy doskonale zrobiony manicure! To także gładkość i miękkość skóry, która dzięki delikatnemu działaniu depilatora Braun Silk-épil Xpressive staje się jedwabista i pełna blasku nawet przez
4 tygodnie! Dlaczego warto poznać Braun Silk-épil Xpressive? Otóż dzięki 6 przełomowym rozwiązaniom zapewnia on uczucie długotrwałej gładkości i delikatności, sprawiając, iż depilacja staje się czynnością przyjemną i niezwykle szybką.

6 przełomowych rozwiązań Braun Silk-épil Xpressive:
  • System Hair-Lift
  • Ruchoma główka
  • Możliwość mycia pod bieżącą wodą
  • Nakładka masująca
  • Chusteczki łagodzące
  • Możliwość bezprzewodowej pracy
Hair-Lift to unikalny system, w który wyposażono depilator Braun Silk-épil Xpressive. Odpowiada on za niezwykle dokładną i olśniewającą gładkość nóg, o której marzy każda kobieta. Delikatnie unosi włoski długości nawet 0,5 mm oraz te przylegające do ciała i usuwa je wraz z cebulkami. Wystarczy jeden ruch, aby skóra pozostała aksamitna aż do 4 tygodni.

Ruchoma główka jest kolejnym z 6 przełomowych rozwiązań depilatora Braun Silk-épil Xpressive. Główka odchyla się o 15 stopni w przód i w tył. To rozwiązanie sprawia, że depilator odpowiednio dopasowuje się do kształtu ciała, czyniąc depilację delikatniejszą, wygodną i niezwykle efektywną.

Braun Silk-épil Xpressive to także symbol końca trudnego i męczącego czyszczenia głowicy. Dla maksymalnej czystości i wygody marka Braun opracowała specjalną technologię, umożliwiającą mycie depilatora pod bieżącą wodą. Wodoodporna obudowa sprawia, iż każda kobieta może
w łatwy i higieniczny sposób umyć depilator po użyciu.

Specjalna nakładka masująca została zaprojektowana dla osiągnięcia optymalnej stymulacji skóry
i jeszcze delikatniejszego usuwania włosków. Wyposażono ją w obrotowe rolki, które masując, odprężają skórę. Dzięki nakładce masującej skóra jest zrelaksowana i lepiej przygotowana do procesu depilacji, a uczucie dyskomfortu maksymalnie zneutralizowane.

Do każdego depilatora Braun Silk-épil Xpressive dołączone są także wyjątkowe chusteczki łagodzące. Przygotowane przez zespół ekspertów Olay, producenta zaawansowanych technologicznie kosmetyków, pozwalają zachować jedwabistość i gładkość skóry oraz zredukować dyskomfort mogący towarzyszyć depilacji. Stosowanie przed zabiegiem depilacji chusteczek łagodzących działa kojąco na skórę, dając kobiecie uczucie jedwabistości i perfekcyjnej miękkości.

Bezprzewodowy depilator Braun Silk-épil Xpressive sprawia, że teraz depilacja jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza. Spragnione swobody i wolności kobiety mogą używać go w dowolnym miejscu na świecie. Proces ładowania trwa tylko godzinę, a w pełni naładowany depilator pracuje bez zakłóceń przez 40 minut.

6 przełomowych rozwiązań depilatora Braun Silk-épil Xpressive daje uczucie delikatności każdego dnia. Skóra jest pełna blasku i niewiarygodnej wprost miękkości. Każda kobieta otrzymuje poczucie swobody wyboru i pewności siebie. Depilator Braun Silk-épil Xpressive pozwala na nowo odkryć olśniewający blask skóry. To jedwabistość,Braun Silk-épil Xpressive miękkość i gładkość, o których marzy każda kobieta.

Sugerowane ceny detaliczne:

Braun Silk-épil Xpressive 7180 (zielony) – 499 PLN
system HairLift, ruchoma główka, nakładka masująca, chusteczki łagodzące

Braun Silk-épil Xpressive 7280 (różowy) – 539 PLN
system HairLift, ruchoma główka, nakładka masująca, chusteczki łagodzące, możliwość mycia pod bieżącą wodą

Braun Silk-épil Xpressive 7681 (biały) – 599 PLN
system HairLift, ruchoma główka, nakładka masująca, chusteczki łagodzące, możliwość mycia pod bieżącą wodą, możliwość bezprzewodowej pracy.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)