Braun Beauty Set 9 dobre nawyki w pielęgnacji skóry fot. Adobe Stock

Zadbaj o dobre nawyki w pielęgnacji skóry

Należy dbać o skórę nie tylko na naszej twarzy. Całe ciało wymaga odpowiedniego traktowania! Jak wyrobić sobie dobre nawyki i sprawić, że pielęgnacja będzie jeszcze prostsza?
Redaktorki Polki.pl / 22.08.2019 16:00
Braun Beauty Set 9 dobre nawyki w pielęgnacji skóry fot. Adobe Stock

Skóra to nasz największy organ, który zajmuje powierzchnię około 2 metrów kwadratowych. Prawidłowy nawyk dbania o nią, zarówno na twarzy jak i na ciele jest wiele wart. Niestety często o nim zapominamy. Traktujemy skórę ciała jak dalekiego krewnego zadbanej i dopieszczonej twarzy. Warto więc sięgnąć po zestaw, który pomoże nam w budowaniu kompleksowego podejścia do pielęgnacji – NOWY Braun Beauty Set.

BeautySet od marki Braun

Pierwszy BeautySet od marki Braun został zaprojektowany z myślą 
o zawsze zajętych kobietach, którym nie starcza czasu i siły na kompleksową pielęgnację. Ten specjalny zestaw od Braun nie tylko wyręcza je w dbaniu o ciało, ale przyśpieszy cały proces, tak, że nawet w najbardziej zabiegane dni nie zrezygnują z dbania o siebie. W skład każdego zestawu wchodzą depilator mechaniczny oraz urządzenie do depilacji 
i oczyszczania twarzy.

Wodoodporny depilator Braun Silk-épil Wet&Dry delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, czyli 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Depilatory zostały wyposażone w technologię SensoSmart™, czyli inteligentny czujnik kierujący depilacją, zapewniający odpowiednią siłę nacisku, aby usunąć jeszcze więcej włosków za jednym pociągnięciem.

W zależności od modelu depilatory posiadają w zestawie kilka wymiennych nasadek, np. szczoteczkę do delikatnego peelingu, głowicę golącą, nasadkę do trymowania czy nasadkę do witalizacji, która usprawnia krążenie krwi i poprawia wygląd skóry.

Braun FaceSpa to urządzenie 2w1 do depilacji i oczyszczania twarzy. Szczoteczka oczyszcza pory 6 razy skuteczniej niż ręcznie wykonywany zabieg, a nasadka depilująca usuwa włoski dużo szybciej niż pęseta dzięki 200 ruchom depilującym na sekundę.

Braun Beauty Set 9 pomaga w codziennej pielęgnacji
fot. materiały prasowe

Wprowadź dobre nawyki do swojej pielęgnacji

Dobre nawyki dbania zarówno o skórę twarzy jak i ciała sprawiają, że wygląda ona pięknie 
i młodo przez długi czas. Wystarczy pamiętać o paru prostych czynnościach.

  • Złuszczaj – na przykład przy użyciu specjalnie zaprojektowanej szczoteczki do ciała, która jest 4x bardziej skuteczna niż peeling wykonywany ręcznie i uwolni cię od martwych komórek naskórka i wrastających włosów.
  • Depiluj – przy użyciu pierwszego na świecie inteligentnego depilatora z technologią SensoSmart ™, który przeprowadzi Cię przez proces usuwania włosów, zapewniając użycie odpowiedniego nacisku dla skuteczniejszej depilacji.
  • Masuj – przy użyciu nasadki do witalizacji, która poprawia krążenie, aby odpowiednio wykończyć zabieg pielęgnacyjny. Stosowana wraz z olejkiem do masażu lub kremem widocznie poprawia wygląd skóry.
  • Użyj nasadki do golenia – aby golić najdelikatniejsze i najbardziej wrażliwe okolice.
  • Oczyszczaj twarz – na przykład urządzeniem Braun FaceSpa, które uzupełni Twój kompleksowy zabieg pielęgnacyjny. Delikatna szczoteczka do twarzy usuwa makijaż 
i zanieczyszczenia porów. Co ważne, jest 6 razy bardziej skuteczna niż oczyszczanie ręczne.
     
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)