Bogini w bikini

Na plaży jak na czerwonym dywanie, chcemy wyglądać olśniewająco. Kluczem perfekcyjnego wyglądu jest idealnie gładkie ciało. Dotyczy to w szczególności strefy miejsc intymnych.
/ 23.01.2008 23:09

Na plaży jak na czerwonym dywanie, chcemy wyglądać olśniewająco. Kluczem perfekcyjnego wyglądu jest idealnie gładkie ciało. Dotyczy to w szczególności strefy miejsc intymnych.

Ich wydepilowanie zagwarantuje, że będziemy swobodnie spacerować po plaży w skąpym bikini i relaksować się na ręczniku. Okolice intymne są szczególnie uwrażliwione, dlatego kobiety pragną zapewnić im odpowiednią pielęgnację, kształt oraz nawilżenie unikając przy tym ryzyka ewentualnych podrażnień. Marka Venus odpowiadając na potrzeby kobiet, stworzyła produkt bezpieczny i łatwy w użyciu, który został zaprojektowany specjalnie do depilacji okolic bikini. Trymer Venus Bikini to gwarantowany efekt gładkiej skóry w strefie bikini, bez stresu i zbędnego wysiłku w zasięgu ręki każdej kobiety.

6 wskazówek, jak golić strefę bikini, według Claire Girdler

  • Dwa dni przed zabiegiem depilacji przeprowadź zabieg peelingujący. Delikatne złuszczanie skóry okolic bikini to czynność o której często zapominamy a jest to ważny zabieg nie tylko estetyczny ale również zdrowotny dla naszego ciała. Peeling okolic bikini zapobiega wrastaniu włosków i powstawaniu podrażnień.
  • Weź kąpiel lub prysznic, ciepła woda zmiękczy włoski i ułatwi zabieg depilacji, to ważne, zwłaszcza, w miejscach szczególnie wrażliwych, takich jak okolice bikini.
  • By zminimalizować dyskomfort towarzyszący depilacji zastosuj preparat wspomagający golenie który zawiera substancje łagodzące i kojące, jak np. żele do golenia (np. z serii Gillette Satin Care), który jest wzbogacony o składniki odżywcze i nawilżające jak witaminę E, aloes czy masło shea. Nałóż odrobinę żelu i odczekaj parę chwil aż zmiękczy włoski okolic bikini. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko powstania podrażnień.
  • Sięgnij po maszynkę do golenia, którą cechuje nie tylko duża łatwość w manewrowaniu, ale także bezpieczeństwo stosowania. Gillette Venus Embrace jest wyposażona w rączkę ze sprężystym uchwytem, która pomaga chronić przez zadraśnięciami i zacięciami minimalizując tym samym ryzyko wyślizgnięcia się maszynki z dłoni. Dzięki wbudowanej obwódce nawilżającej Moisture Ribbon otula i zabezpiecza cała zewnętrzną część tej powierzchni maszynki, która ma styczność ze skórą. Typowe dla włosków w okolicach bikini jest to, że rosną w różnym kierunku, aby skutecznie usunąć owłosienie, przesuwaj maszynkę w trzech kierunkach - w górę, w dół i w bok.
  • Spłucz okolice intymne chłodną wodą, nałóż odrobinę żelu do golenia Venus Satin Care i sięgnij po trymer Venus Bikini. Obrotowe pojedyncze ostrze umieszczone na sprężynującej podstawie trymera ułatwia przycinanie włosków i dotarcie do trudno dostępnych miejsc dla maszynki, przyczyniając się tym samym do precyzyjnego przycięcia włosków bez podrażnień. Ochronny grzebień otaczający ostrza,  minimalizuje tarcie i gwarantuje bezpieczne przycinanie włosków na równą długość. Sprężysty uchwyt trymera pozwoli Ci wyciąć fantazyjne wzory jak wąskie paski czy serduszka.
  • Po zabiegu depilacji strefy intymnej opłucz skórę chłodną wodą i zastosuj balsam łagodzący podrażnienia skóry. To także przyczyni się do zminimalizowania jakiegokolwiek dyskomfortu w miejscach szczególnie uwrażliwionych.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.05.2011 12:31
Konkurs! Podaruj Mamie piękno od Nantes! Dzisiaj ostatni dzień konkursu. Jeszcze macie szanse wygrać wspaniałe zestawy kosmetyków. Do dzieła!