Bądź piękna, sekrety makijażu Roberta Jones'a

Listopad 2007 - Robert Jones - międzynarodowej sławy artysta wizażu pokazuje Ci w tej książce jak być piękną - bez operacji plastycznej, bolesnych i kosztownych zabiegów czy niebezpiecznych zastrzyków! Zajrzyj do środka, a ujrzysz dziesiątki zachwycających metamorfoz ("przed" i "po") - wykonanych jedynie za...
/ 02.07.2007 16:50
Robert Jones - międzynarodowej sławy artysta wizażu pokazuje Ci w tej książce jak być piękną - bez operacji plastycznej, bolesnych i kosztownych zabiegów czy niebezpiecznych zastrzyków!

Zajrzyj do środka, a ujrzysz dziesiątki zachwycających metamorfoz ("przed" i "po") - wykonanych jedynie za pomocą kosmetyków do makijażu! Robert zdradza tu swoje makijażowe tricki, dzięki którym każda kobieta jest w stanie w kilka minut zatuszować niedoskonałości w wyglądzie twarzy tak, że staną się niezauważalne.

Dzięki tej książce dowiesz się:
Co zrobić, by twarz, niezależnie od jej kształtu, wyglądała na perfekcyjnie owalną. Jak sprawić, by oczy - czy to małe, czy głęboko osadzone, z opadającymi powiekami czy zbyt blisko osadzone - wyglądały na duże i piękne. W jaki sposób zatuszować niedoskonałości cery i perfekcyjnie wyrównać jej koloryt . Jak wybrać kolory kosmetyków do makijażu - najlepsze dla Twojej skóry, ust i oczu. Poznasz jedyny, najważniejszy dla Twojego typu urody trick makijażowy, który powinien się znaleźć w indywidualnym arsenale każdej kobiety. Dowiesz się, dlaczego kobiety niezmiennie wybierają złe kolory kosmetyków, zamiast wybrać właściwe, czyli takie, które sprawią, że ich skóra będzie wyglądała młodo i świeżo. Oczywiście dowiesz się również, jak wybrać te właściwe. I tysiąca innych ciekawych rzeczy!

Robert Jones, założyciel i prezes simple beaute, udzielał wskazówek w zakresie wizażu takim sławom jak Neiman Marcus, Mary Kay, Sheryl Crow czy Dixie Chiks. Dzieli swoje życie między Dallas i Nowy Jork.