Anna Mucha jak Demi Moore i Monica Bellucci

Anna Mucha została ambasadorką popularnej firmy kosmetycznej Oriflame. Przyznajemy, że już dawno nie widziałyśmy tak dobrze przygotowanej ambasadorki. Anna Mucha może godzinami mówić o produktach firmy Oriflame. Sama ich po prostu używa na co dzień.
/ 19.04.2013 13:56

W filmowej atmosferze kina Iluzjon firma Oriflame przedstawiła swoją nową polską ambasadorkę, którą została Anna Mucha. Energia, kobiecość, żywiołowość, naturalna uroda oraz niezależność i pasja tworzą doskonałe połączenie, które jest odzwierciedleniem obietnicy marki Oriflame „Twoje Marzenia – Naszą Inspiracją™". Nowa ambasadorka będzie promować nie tylko kosmetyki marki, ale także filozofię Oriflame, opartą na niezależności finansowej oraz spełnianiu swoich marzeń.

Zobacz też: Walka z cellulitem – wywiad

Anna Mucha

Anna Mucha ambasadorką Oriflame

Podczas czwartkowego spotkania Johan Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland, osobiście przedstawił przybyłym gościom nową ambasadorkę marki oraz przybliżył powody decyzji
o jej powołaniu.

Zobacz też: Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego

- Postanowiliśmy powołać polską ambasadorkę z uwagi na rosnące znaczenie polskiego rynku kosmetycznego. Szukaliśmy kobiety, która doskonale odzwierciedlałaby filozofię Oriflame. Ania świetnie nadaje się do tej roli. Chcemy, aby była wzorem dla naszych klientek i z wrodzonym poczuciem humoru oraz szczerością prezentowała produkty marki, stworzone z myślą o kobietach takich jak ona – wyjaśnił.

Anna Mucha ambasadorką Oriflame

 Marcin Mańka, Anna Mucha, Jolanta Bigus

Zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć pierwsze efekty współpracy z gwiazdą – zdjęcia promujące nową kampanię. Dodatkowo, na kinowym ekranie odbyła się projekcja filmu backstage'owego z sesji zdjęciowej aktorki dla Oriflame. Anna Mucha wyznała, że jest fanką kosmetyków Oriflame, których używa już od kilku lat. Z pasją opowiadała o swoich ulubionych kolorowych kosmetykach Oriflame, podkreślających jej barwną osobowość.

Zobacz też: Zwalczaj 5 przyczyn cellulitu

- Funkcja ambasadorki marki Oriflame to dla mnie duże wyróżnienie. Dzięki nawiązaniu tej współpracy mogę oficjalnie potwierdzić to, co czytelnicy mojego bloga wypatrzyli już dawno temu: że używam kosmetyków do makijażu marki Oriflame. Chyba już jako studentka odkryłam kremik uniwersalny Tender Care, zamknięty w małym różowym słoiczku. Uwielbiam kolorowe kosmetyki do makijażu. Są moją absolutną pasją i jak trafię na podobne do siebie pasjonatki, możemy o tym długo rozmawiać! Teraz zyskałam szansę poznawania różnych nowości z oferty Oriflame - mówi Anna Mucha.

Mucha i Oriflame

Żaneta Gajek, Anna Mucha, Johan Larsson, Jolanta Bigus

Nowa ambasadorka marki Oriflame przedstawiła również produkty, które będzie promować, w tym nowy zapach Power Woman oraz tusz do kresek z serii Studio Artist.

Mucha i Oriflame

Anna Mucha i Johan Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland

- Power Woman to ja, dlatego cieszę się bardzo, że będę miała przyjemność promować ten wyjątkowy zapach. To perfumy stworzone z myślą o kobietach, dla których siłą napędową jest możliwość realizacji swoich marzeń. Kobiet dynamicznych, pełnych charyzmy i elegancji. Power Woman to prawdziwy zastrzyk energii! – dodaje Anna Mucha.

Zobacz też: Sposoby na trwałe pozbycie się blizn

Mucha i Oriflame

Anna Mucha i Johan Larsson, Wiceprezes Regionu EMEA Centralna i Dyrektor Generalny Oriflame Poland

Część oficjalna zakończyła się słodkim akcentem w postaci tortu z wypisaną obietnicą marki „Twoje Marzenia – Naszą Inspiracją™", który osobiście pokroiła nowa ambasadorka. Wśród gości zgromadzonych znalazły się przede wszystkim osoby związane z mediami o tematyce urodowej, modowej oraz lifestylowej. Nie zabrakło też licznego grona paparazzi, którzy jako pierwsi chcieli dowiedzieć się kto został nową ambasadorką marki Oriflame i niezwykle chętnie fotografowali ją na długim czerwonym dywanie.