Anna Lewandowska zdradziła swój trik na szczuplejsze nogi na zdjęciach fot. ONS.pl

Anna Lewandowska zdradziła swój trik na szczupłe i długie nogi na zdjęciach. Potrzebujesz 2 kosmetyków!

Annie Lewandowskie nie można odmówić szczupłej sylwetki, ale trenerka nie rezygnuje z triku, które dodatkowo wydłuża i wyszczupla nogi. To konturowanie!
Urszula Wilczkowska / 15.08.2020 09:39
Anna Lewandowska zdradziła swój trik na szczuplejsze nogi na zdjęciach fot. ONS.pl

Nawet Anna Lewandowska ma swoje urodowe triki, dzięki którym na zdjęciach wygląda jeszcze lepiej. Ten, który pokazała ostatnio na swoim Instagramie, na pewno wykorzystamy też na własnej skórze. Zaledwie dwa kosmetyki sprawiają, że jej nogi wydaję się jeszcze dłuższe i jeszcze szczuplejsze. Wiemy, jak to osiągnąć!

Trik Anny Lewandowskiej na dłuższe i szczupłe nogi

Konturowanie to element makijażu, który ma pomóc uwydatnić najlepsze cechy naszej twarzy, ale od dawna już mówi się, że ten zabieg można wykorzystać także na innych częściach ciała. Chociaż nie polecamy używania do tego ciężkich kosmetyków w sztyfcie (szczególnie w upały), istnieje sposób, by osiągnąć delikatny, bardzo naturalny, a jednocześnie widoczny efekt.

Anna Lewandowska stosuje konturowanie właśnie na nogach. Na swoim InstaStory pokazała ostatnio, jak w kilka chwil wyczarować nogi do samego nieba. Użyła do tego olejku brązującego oraz rozświetlającego.

trik Anny Lewandowskiej na szczuplejsze nogi
fot. Screen Instagram @annalewandowskahpba

Najpierw nałóż olejek brązujący na całe nogi. Warto go używać nawet, jeśli jesteś już mocno opalona, ponieważ dodatkowo odżywia skórę, wyrównuje jej koloryt i sprawi, że opalenizna będzie się dłużej utrzymywać. Pamiętaj jednak, by robić to specjalną rękawicą lub umyć dokładnie ręce po smarowaniu! Anna Lewandowska użyła olejku Choco Gold z własnej marki Phlov. Możesz użyć jednak dowolnego innego brązującego kosmetyku.

Następnie użyj rozświetlającego olejku. Przy tym kroku przyda ci się pędzelek. Nałóż kosmetyk w długiej linii przechodzącej na środek całej nogi. Dzięki temu rozświetlona część się uwydatni, przez co nogi będą wydawały się o wiele szczuplejsze. Anna Lewandowska także użyła własnego kosmetyku - tym razem był to olejek Sunny Pearl.

Jeśli nie masz olejku rozświetlającego w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić go w domu - i nie ma od tego nic prostszego! Jedyne, czego będziesz potrzebować, to butelka oliwki dla dzieci oraz rozświetlacz do twarzy w kamieniu - niekoniecznie ten ulubiony.

Za pomocą patyczka skrusz trochę rozświetlacza na kartkę papieru, a następnie przesyp go do butelki z oliwką dla niemowląt. Dokładnie wstrząśnij, aby się wymieszał i... gotowe! Ilość rozświetlacza w tym kosmetyku możesz dostosować do swoich upodobań. Im go więcej, tym mocniej będziesz się świecić!

To też może cię zainteresować:
Ten trik z TikToka pomoże ci się uporać z cellulitem w dwa tygodnie. Kosztuje grosze!
Nie lubisz mierzyć jeansów w sklepie? My też nie! Dzięki temu trikowi zawsze kupisz idealną parę bez wchodzenia do przymierzalni
Masz dosyć codziennego konturowania twarzy? Wypróbuj ten prosty trik z TikToka. Potrzebujesz tylko jednego kosmetyku