Akademia InjectNow™

Akademia InjectNow™

Aby pomagać pacjentom, Anteis szkoli lekarzy w „Akademii Iniekcji Anteis”.
/ 26.04.2019 10:58
Akademia InjectNow™

Aby pomagać pacjentom, Anteis szkoli lekarzy w „Akademii Iniekcji Anteis”. Daje ona szansę lekarzom – specjalistom medycyny estetycznej na opanowanie nowych technik iniekcji. Dzięki temu mogą proponować swym pacjentom najlepsze i najnowocześniejsze techniki leczenia.

AKADEMIA INJECTNOW™
Łączenie techniki z technologią

Modelowanie, Wypełnianie, Odmładzanie…
Przyłącz się do nas w Akademii InjectNow
i stań się ekspertem w dziedzinie najnowszych technik wstrzykiwania.

Akademia InjectNow™ pozwoli ci odkryć:

• najnowsze technologie i produkty opracowane przez Anteis oraz nowe rozwiązania idealnie dostosowane do każdego celu estetycznego oraz do każdego rodzaju skóry
• wszystkie techniki, które pozwolą ci sprostać indywidualnym wymaganiom każdego z twoich pacjentów:
powiększanie objętości warg, modelowanie łuku Kupidyna, konturu ust i profilu nosa, zapobieganie zmarszczkom, nawilżanie skóry, „coup d’éclat”…

• wszystkie specjalne techniki zabiegowe, wstrzykiwanie pod różnym kątem, osiąganie pożądanej objętości, wybór optymalnej głębokości iniekcji, która pozwoli na maksymalne wykorzystanie unikalnych właściwości reologicznych najnowszych produktów Anteis
• wszystkie oryginalne metody opracowane przez ekspertów („płynny lifting”, technika „kanapkowa”…), które zwiększą zadowolenie pacjentów oraz podniosą efektywność i dochodowość twojej działalności

Fundacja Mérieux, profesjonalne środowisko i wyjątkowe miejsce z niepowtarzalną atmosferą historii, nauki i piękna.
 

Akademia InjectNow™ zaprasza cię do udziału w szkoleniach w profesjonalnym środowisku, w wyjątkowym miejscu o niepowtarzalnej atmosferze historii, nauki oraz piękna: Fundacja Mérieux, we Francuskich Alpach nad jeziorem Annecy (około 1 godziny od lotniska w Genewie)

Kursy Akademii InjectNow
Podczas każdego kursu odbędą się 3 różne sesje szkoleniowe:

• Lifting z zastosowaniem preparatu Esthélis
• Modelowanie przy pomocy Fortélis Extra
• Nawilżanie preparatem Mesolis

Uczestnicząc w tych trzech sesjach, dokładnie poznasz główne zalety produktów Esthélis, Fortélis Extra i Mesolis oraz procedury ich stosowania. Nauczysz się również posługiwać wszystkimi narzędziami oraz opanujesz techniki, które pozwolą na pełne wykorzystanie skuteczności i bezpieczeństwa produktów Anteis.

W 2007 roku kursy Akademii InjectNow odbędą się w następujących terminach:

1. wrzesień, 14 – 16

2. listopad, 9 – 11

Obydwa kursy szkoleniowe dadzą ci również unikalną możliwość dołączenia do grupy osób, które jako pierwsze poznają Fortélis Extra, nowy produkt firmy Anteis.

Fortélis Extra
jest jednofazowym, wielokrotnie zagęszczanym żelem do wypełniania zmarszczek przeznaczonym do iniekcji w głębokie warstwy skóry właściwej


Referencje
W latach 80-tych odbywałem praktyki u profesora Ivo Pitanguy w Rio de Janeiro w Brazylii,
w jego Centrum Badań (Ivo Pitanguy Center of Studies). Podczas tych praktyk nauczyłem się otwarcie dzielić swoją wiedzą z innymi lekarzami.
Teraz ja i moi koledzy z Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej EAPS-ACEIP (www.aceip.net) z radością pomagamy w tworzeniu Akademii InjectNow.

Leki i preparaty iniekcyjne do wypełnień skórnych są w końcu pierwszym krokiem w leczeniu oraz strategiach terapeutycznych redukujących oznaki starzenia się skóry. Wszystkie te materiały iniekcyjne muszą mieć znakomitą jakość, należy je również wstrzykiwać w możliwie najlepszy sposób.

Dr Ioannis Lyras, Ateny, Grecja
Dyrektor Oddziału Chirurgii Plastycznej w Ateńskim Centrum Medycznym
Przewodniczący Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej EAPS-ACEIP


W Akademii InjectNow nauczysz się nowych technik wstrzykiwania żelu Esthélis - implantu skórnego czwartej generacji, produkowanego dzięki technologii spójnej, wielokrotnie zagęszczanej matrycy (CPM). Poznasz również metody odmładzania skóry przy pomocy preparatów Mesolis i Mesolis+. Dzięki temu będziesz mógł zaoferować swoim pacjentom znacznie więcej.

Dr Patrick Micheels, Genewa, Szwajcaria
Wiceprzewodniczący Szwajcarskiego Towarzystwa Mezoterapii


Każdego roku pojawiają się preparaty o nowych możliwościach terapeutycznych oraz nowe techniki wstrzykiwania implantów skórnych do odmładzania skóry twarzy. Ta strona stanowi forum wymiany informacji z międzynarodowymi ekspertami, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą o technikach iniekcyjnych z innymi praktykującymi lekarzami.

Dr Ian Gregory, Bali, Indonezja
Członek A4M
American Academy of Anti-aging Medicine (Amerykańska Akademia Medycyny Przeciwko Starości)


Koszt kursu w Akademii InjectNow wynosi 1.100 EUR. W cenę wliczone są:

- produkty do wypełniania zmarszczek firmy Anteis o wartości 600 EUR
- 2 noclegi w hotelu (standard luksusowy)
- śniadania, obiady, lunche, koktajle
- wycieczka statkiem po jeziorze Annecy
- Dyplom Akademii InjectNow

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń:
Akademia InjectNow, Francja - 31 sierpnia dla kursu odbywającego się we wrześniu Akademia InjectNow, Francja - 24 października dla kursu odbywającego się w listopadzie


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail:
info@injectnow.com lub numerem telefonu: +41 (0) 848 747 848

Regulamin kursu

Kursy INA są przeznaczone jedynie dla praktykujących lekarzy.
INA ma prawo zażądać okazania dyplomu potwierdzającego medyczne wykształcenie kandydata. Przesłanie lub przefaksowanie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje przyjęcia na kurs. Twój udział w kursie będzie zagwarantowany dopiero po otrzymaniu pisemnego potwierdzenia od INA oraz otrzymaniu przez nas pełnej opłaty za kurs.
Opłata za kurs podlega zwrotowi w 100%, nie później jednak niż 12 tygodni przed rozpoczęciem kursu oraz w 50%, nie później niż 8 tygodni przed rozpoczęciem kursu. Wszystkie wnioski o zwrot kosztów po tym terminie nie będą rozpatrywane.
Kandydat może zabrać ze sobą jedną lub więcej osób nieuczestniczących w szkoleniu.
INA ma prawo przełożyć termin kursu lub odwołać kurs, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności finansowej wobec kandydata.

Akademia InjectNow
Anteis SA
18 chemin des Aulx
CH1228 Plan les Ouates
Genewa - Szwajcaria
Fax: +41 (0) 848 949 849

E-mail: info@injectnow.com
Telefon: +41 (0) 848 747 848