Klinika Ambroziak fot. materiały prasowe

Adivive – cenne komórki tłuszczowe

Niesamowite właściwości innowacyjnego urządzenia Adivive. Będziesz zaskoczona!
Małgorzata Machnicka / 24.09.2014 08:37
Klinika Ambroziak fot. materiały prasowe
Adivive to nowatorskie urządzenie przeznaczone do separacji tkanki tłuszczowej, pozwalające na wypełnienie fałdów i zmarszczek, uzyskanie efektu liftingu objętościowego twarzy i piersi oraz korygowanie blizn zanikowych w trwały sposób! Przeszczepy tkanki tłuszczowej są znane i stosowane od około 100 lat. Zaletami zabiegu są: naturalny efekt wypełnienia, stymulacja komórek skóry i nadanie jej świeżego, zdrowego wyglądu oraz zwykle nieograniczona ilość materiału wypełniającego, czyli własnej tkanki tłuszczowej. Brak reakcji odrzucenia przeszczepu przez organizm, czyli bezpieczeństwo pozabiegowe to dodatkowa zaleta zabiegu. 

Zalety urządzenia Adivive

Podstawową wadą dotychczasowo wykonywanych transferów tłuszczowych to przemijanie efektu wypełnienia. W tradycyjnych zabiegach ocenia się, że tylko do 30% objętości tłuszczu przeszczepionego pozostaje trwale w miejscu podania. Dzięki zastosowaniu Adivive, gdzie pobrana w trakcie zabiegu tkanka tłuszczowa poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit), pozyskujemy frakcję pozbawioną starych oraz uszkodzonych komórek, bogatą natomiast w najmłodsze, żywotne komórki tłuszczowe oraz bezcenne komórki macierzyste.
 
 

Rezultaty

W wyniku działania Adivive efekt wypełnienia utrzymuje się przez wiele lat w formie niemal niezmienionej (w miejscu podania utrzymuje się około 80% objętości wyjściowej). Najczęstsze wskazania do stosowania tej metody to powiększanie piersi, wypełnianie zmarszczek i fałdów twarzy, uzupełnianie utraconej na twarzy objętości (lifting wolumetryczny), modelowanie policzków, bródki, grzbietów rąk, pośladków, łydek oraz wypełnianie blizn zanikowych. Efekt wypełnienia jest wieloletni, naturalny, pozbawiony ograniczeń, co do ilości wstrzykniętego materiału (warunkiem jest posiadanie choćby resztkowej tkanki tłuszczowej). Nie do przecenienia jest też wygląd skóry po wykonanym zabiegu, „rozpromienienie” jest rezultatem wpływu komórek macierzystych i nowych naczyń w obrębie przeszczepu. Zabieg ma niewiele ograniczeń. Są nimi nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi, przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna), zakrzepica w wywiadzie oraz infekcje skóry.

Twarz - wskazania do zabiegu:

 • Ubytki tkanki tłuszczowej w obszarze twarzy,
 • Utrata elastyczności skóry,
 • Ubytki tkanki tłuszczowej w okolicy kości policzkowych,
 • Bruzdy i zmarszczki,
 • Opadające policzki.

Ciało  - wskazania do zabiegu:

 • Utrata jędrności biustu w wyniku starzenia się skóry lub karmienia piersią,
 • Utrata jędrności skóry grzbietów rąk
 • Chęć poprawienia kształtu pośladków,
 • Uzupełnianie ubytku tkanki po wszelkiego wypadkach, zabiegach chirurgicznych.

Zalety zabiegu:

 • Wolumetria twarzy, piersi dająca naturalny wygląd,
 • Naturalny efekt korekcji asymetrii piersi,
 • Alternatywa dla sztucznych implantów,
 • Bezpieczeństwo, brak ryzyka odrzucenia i alergii.

Jak należy przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem Adivive™ konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zleci pacjentowi badania niezbędne do zakwalifikowania go do zabiegu.


 
Klinika Ambroziak to wyjątkowe miejsce, które na warszawskiej mapie urodowej istnieje już od 14 lat. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno. Klinika oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii. Zespół kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.
 
Klinika Ambroziak
Al. Gen. W. Sikorskiego 13
02-758 Warszawa

Tel.: +48 22 111 50 05;
Tel.: +48 726 101 000,
mail: recepcja@klinikaambroziak.pl

 
Wyłączny dystrybutor:
ITP. S.A.
ul.Domaniewska 37
02 – 672 Warszawa

www.itpsa.pl