5 zalet depilacji Vectus

Poznaj 5 zalet, które charakteryzują depilację Vectus i wyróżniają ją na tle innych metod usuwania zbędnego owłosienia. Dowiedz się, na czym polega jej działanie.
/ 16.05.2014 13:04

depilacja Vectus

fot. Fotolia

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus jest bezpiecznym i skutecznym laserem epilacyjnym, wyprzedzając, zdaniem specjalistów,  swoją technologią wszystkie dostępne metody na rynku.

Zaleta 1. – czujnik melaniny

Vectus wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu dobiera parametry zabiegu w zależności od fototypu skóry pacjenta. Dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.

Zaleta 2. – skuteczny w przypadku jasnych włosów

Jego wyjątkowość polega na tym, że działa również na trudne do usunięcia jasne lub rude włosy, dostępne na rynku lasery epilacyjne usuwają skutecznie tylko ciemne owłosienie.

Zaleta 3. – system chłodzenia

Laser vectus zapewnia wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązania Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

Zaleta 4. – powiększona głowica

Zwiększona głowica zabiegowa lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 40 min zamiast 3 godzin w przypadku lasera Light Sheer.

Zaleta 5. – najwyższe parametry

Ten medyczny laser diodowy stosuje także najwyższe możliwe do zastosowania parametry zabiegów.

- Epilacja laserem diodowym Vectus różni się od innych metod dostępnych na rynku skutecznością, komfortem dla pacjenta, a także szybkością wykonywanego zabiegu - mówi Dr Krzysztof Miracki z klinki medycyny estetycznej BeautymeD.

Zgadzasz się z tą opinią? Podziel się z nami swoim doświadczeniem z depilacją Vectus.

Polecamy: Jak przygotować się do depilacji woskiem?