POLECAMY

5 zalet depilacji Vectus

Poznaj 5 zalet, które charakteryzują depilację Vectus i wyróżniają ją na tle innych metod usuwania zbędnego owłosienia. Dowiedz się, na czym polega jej działanie.

depilacja Vectus

fot. Fotolia

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus jest bezpiecznym i skutecznym laserem epilacyjnym, wyprzedzając, zdaniem specjalistów,  swoją technologią wszystkie dostępne metody na rynku.

Zaleta 1. – czujnik melaniny

Vectus wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu dobiera parametry zabiegu w zależności od fototypu skóry pacjenta. Dzięki indywidualnemu doborowi energii, możemy zastosować wyższe parametry, jednak ciągle bezpieczne dla pacjenta. Indywidualny dobór parametrów wyklucza ryzyko poparzenia.

Zaleta 2. – skuteczny w przypadku jasnych włosów

Jego wyjątkowość polega na tym, że działa również na trudne do usunięcia jasne lub rude włosy, dostępne na rynku lasery epilacyjne usuwają skutecznie tylko ciemne owłosienie.

Zaleta 3. – system chłodzenia

Laser vectus zapewnia wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązania Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

Zaleta 4. – powiększona głowica

Zwiększona głowica zabiegowa lasera Vectus sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 40 min zamiast 3 godzin w przypadku lasera Light Sheer.

Zaleta 5. – najwyższe parametry

Ten medyczny laser diodowy stosuje także najwyższe możliwe do zastosowania parametry zabiegów.

- Epilacja laserem diodowym Vectus różni się od innych metod dostępnych na rynku skutecznością, komfortem dla pacjenta, a także szybkością wykonywanego zabiegu - mówi Dr Krzysztof Miracki z klinki medycyny estetycznej BeautymeD.

Zgadzasz się z tą opinią? Podziel się z nami swoim doświadczeniem z depilacją Vectus.

Polecamy: Jak przygotować się do depilacji woskiem?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Polecam wszystkim zabieg VECTUSA, rezultaty gwarantowane (wiem co mówię, jestem po serii zabiegów). Urządzenie ma dodatkowy czytnik melaniny w skórze, dzięki czemu dobrano parametry do mnie. Duży plus że nie boli tak mocno bo ma dodatkowe chłodzenie. Spróbujcie a nie pożałujecie!!
/4 lata temu
Jestem po 1 zabiegu:) Muszę przyznać, że rzeczywiście był bezbolesny i trwał naprawdę krótko mimo, że robione miałam całe nogi i bikini. Dobrym miesiąc minął, wloski wypadly i niedługo idę na następny zabieg. Generalnie jestem bardzo zadowolona. Polecam:)
/4 lata temu
Jestem po pierwszym zabiegu depilacji Vectus. Czytałam wcześniej, że metoda ta jest bezbolesna. Ja miałam dobierane na pierwszy raz najniższe parametry, a mimo to lekko mnie bolało, ciekawa jestem co to będzie przy kolejnych zabiegach, kiedy parametry będą wyższe. Nie wiem, czy ja jestem mało odporna na ból, czy wszyscy tak mają. Nie mniej jednak po pierwszym zabiegu widzę 50 proc. redukcję owłosienia (pachy). Mam jeszcze w planach 3 sesje.