POLECAMY

YSL Forever Youth Liberator Serum

Technologia w służbie młodości. Odkryj niezwykłą moc glikanów.
YSL Forever Youth Liberator Serum fot. serwis prasowy
Po ponad 20 latach prac naukowo-badawczych powstała niezwykła linia YSL Forever Youth Liberator. W kosmetykach z tej serii wykorzystano działanie glikanów, które są swojego rodzaju "komórkowymi kluczami młodości". Występują one na powierzchni komórek i są niezbędne do ich łączenia. Odblokowują one komórki i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Serum YSL Forever Youth Liberator ma działanie przeciwzmarszczkowe, liftingujące, modelujące i przywraca blask skórze, gdyż zawiera kompleks Glicanactif. Spełniający rolę klucza komórkowego, Glycanactif odblokowuje dostęp do komórek, by stymulować funkcje młodego wyglądu skóry. Zdolny jest odtwarzać glikany utracone z wiekiem i wspomaga syntezę związków macierzowych oraz pobudza mechanizmy regeneracji skóry. Cera staje się gładsza już po pierwszym użyciu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Absolutnie rewelacyjny produkt. Polecam kobietom po 30 roku życia. Używam serum codziennie rano i wieczorem i juz po tygodniu zauwazylam poprawe. Skora twarzy stala sie gladsza i jedrna.
/6 lat temu
Mam próbkę kremu pod oczy. Dobrze,ze próbkę bo niestety podrażnia.