POLECAMY

Wody Toaletowe Mary Kay®

W tym sezonie elegancka kobieta musi pachnieć nowymi Wodami Toaletowymi Mary Kay®!
Wody Toaletowe Mary Kay®
Woda Toaletowa to lżejsza wersja Wody Perfumowanej. Jej zapach jest lekki, świeży i radosny.

Nowa kolekcja damskich wód toaletowych Mary Kay® składa się z czterech nowych zapachów, które oferują codzienną aromatyczną przyjemność za bardzo korzystną cenę:

Warm Amber™ zapach ciepły i przytulny (bursztyn i drzewo sandałowe);

Simply Cotton™ – zapach świeży i zdecydowany (rosa lotosu i kwiat bawełny);

Sparkling Honeysuckle™ – zapach kwiatowy (wiciokrzew i mandarynka);

Exotic Passionfruit™ – zapach owocowy (tropikalna marakuja i płatki hibiskusa).

Aromaty nowych wód toaletowych Mary Kay® zaspokajają naprawdę szeroką gamę kobiecych upodobań zapachowych. Jaka chcesz dziś być? Charyzmatyczna, uwodzicielska, delikatna czy pełna tajemnic? Cztery Wody Toaletowe Mary Kay® oferują wybór, prezentując bardzo luksusowe, bogate, wyrafinowane zapachy w nowoczesnym stylu. Każda z nich to świetnie zbilansowana kompozycja z jednym dominującym akcentem, który zainspiruje kobiety, które chcą być piękne i żyć pięknie. Zostały stworzone, aby bawić się nimi, dopasowując nową nutę zapachową do nastroju lub kreacji.

Delikatne i zmysłowe. Bardzo trwałe, odprężają i przywodzą na myśl to, co najprzyjemniejsze. Zasada wierności jednemu zapachowi nie obowiązuje! Co Cię dziś skusi? Wyrazisty aromat drzewa sandałowego, mandarynki lub esencja hibiskusa? A może zaczaruje Cię aromat wiciokrzewu, kwiatu bawełny, bursztynu lub kwiatu lotosu? Masz do wyboru aż cztery nowe zapachy. Teraz jest czas, by poznać nowe kompozycje Wód Toaletowych Mary Kay® – dla kobiet biorących z życia pełnymi garściami. A więc dla Ciebie!

Wody Toaletowe Mary Kay®, Cena detaliczna: 90 zł, Pojemność: 50 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Witam, jestem konsultantką Mary Kay. Jeśli któraś z Was ma problem z kupnem kosmetyków, można się ze mną skontaktować przez meila milenabednarska.mk@wp.pl Ostrzegam również przed zakupem przez internet! Nikt z firmy nie bierze odpowiedzialności za to, co siedzi w środku opakowania (podróbki, czy przeterminowane kosmetyki, a nawet woda z tłuszczem...) Konsultantka bierze odpowiedzialność za to, co sprzedaje, istnieje również możliwość zwrotu. Polecam wszystkie kosmetyki Mary Kay, gdyż sama ich używam:)
/9 lat temu
Wody toaletowe rzeczywiście są bardzo ładne. Ich zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Zaletą jest to, że zapach jest czysty, bez alkoholowej woni. Moim ulubionym jest Exotic Passionfruit. Wszystkie kosmetyki dostępne są u konsultantek MK kosmetykimarykay.wordpress.com