POLECAMY

Weź udział w #CodziennieDzialaj Challenge! Do wygrania zapas kosmetyków marki CD plus gadżet niespodzianka

Kto powiedział, że kobiety to ta słabsza płeć? Pokaż nam, że się nie poddajesz i… codziennie działasz! Warto - bo nagrody czekają...
Małgorzata Czyż / 11 miesięcy temu
Weź udział w #CodziennieDzialaj Challenge! Do wygrania zapas kosmetyków marki CD plus gadżet niespodzianka fot. Fotolia
Wiesz, jak to jest, gdy rano stoisz w korku, w pracy obowiązki piętrzą się, a po powrocie do domu czeka cię niekończąca się lista domowych zadań? A wieczorem coś dla zdrowia - fitness lub siłownia. Codziennie przełamujemy wewnętrzne bariery, udowadniając światu i sobie, że potrafimy! Ktoś, kto powiedział, że kobiety to słaba płeć, popełnił ogromny błąd. Dlaczego? Bo my jesteśmy wielozadaniowe, spełniamy się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym i jeszcze mamy czas na sport.

A do tego małe przyjemności 

My, kobiety, mamy oczywiście też swoje przyjemności i rozwijamy swoje pasje poza pracą i domem. Sport, spotkania z przyjaciółmi, kino, koncerty, książki - to w realu. A oprócz tego korzystamy z social mediów. Facebook, Snapchat i Instagram to miejsca, które kobiety odwiedzają najczęściej. Zaglądamy tam kilka razy w ciągu dnia i jesteśmy bardzo aktywne. Wstawiamy posty, komentujemy, lajkujemy, udostępniamy. I jak można się domyślić - świetnie odnajdujemy się w tej wirtualnej rzeczywistości.

Prowadzisz aktywny tryb życia, nie rozstajesz się ze smartfonem i uwielbiasz dzielić się tym, co robisz z innymi? Weź udział w #CodziennieDzialaj Challenge!

To właśnie z myślą o takich kobietach – aktywnych, silnych i kochających życie – marka CD przygotowała akcję #CodziennieDzialaj Challenge, w której co miesiąc zachęca kobiety do dzielenia się na Instagramie kadrami ze swojego aktywnego życia.

Zadanie konkursowe

Wystarczy, że zaczniesz obserwować profil: KOSMETYKI CD na Instagramie, opublikujesz na swoim koncie zdjęcie przedstawiające Ciebie w akcji i otagujesz je #CodziennieDzialaj.

Nagrody

Do wygrania zapas kosmetyków marki CD i gadżet, który pomoże ci w stawianiu czoła rzeczywistości!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)