Podkład z drogerii fot. Adobe Stock

To najlepszy drogeryjny podkład. Teraz kupisz go za 29 zł w promocji na makijaż w Rossmannie

Istnieją na rynku takie produkty, które są niezwykle uniwersalne. Jednym z nich jest podkład True Match od marki L'Oreal. Teraz kupisz go 55% taniej w Rossmannie.
Małgorzata Machnicka / 18.05.2020 07:40
Podkład z drogerii fot. Adobe Stock

Dobrze dobrany podkład to najważniejszy element pięknego makijażu - nie tylko kamufluje niedoskonałości, ale również wyrównuje koloryt skóry i sprawia, że wyglądamy młodziej i zdrowiej. Nic dziwnego, że większość kobiet nie potrafi wyobrazić sobie bez niego życia.

Jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najlepszych i o największej gamie kolorystycznej, jest dostępny niemal w każdej drogerii podkład True Match od L'Oreal. Teraz kupisz go w rewelacyjnej cenie!

Podkład True Match od L'Or​eal w drogeriach Rossmann

Po pierwsze, i najważniejsze, podkład ma bardzo lekką, wodnistą konsystencję, która jest zupełnie niewyczuwalna na skórze, a jednocześnie potrafi zakamuflować niemal wszystkie niedoskonałości i przebarwienia. 

Podkład od niedawna ma nową formułę, która zawiera aż 80% składników pielęgnacyjnych, dzięki czemu nie tylko świetnie kryje, ale również nawilża i odżywia naszą skórę. 

podkład true match opinie

Podkład dostępny jest w 15 odcieniach - ten najjaśniejszy idealnie sprawdzi się dla nawet bardzo jasnych karnacji. Obok standardowych numerów, w kodzie koloru pojawiają się też litery: C/R (cold), W (warm) lub N (neutral). Należy je dobierać do koloru karnacji, która może być zimna, ciepła lub neutralna.  

    Podkład nie podkreśla suchych skórek, idealnie stapia się z kolorem cery, przez co nie tworzy efektu maski a do tego potrafi w nienagannym stanie wytrzymać cały dzień (jeśli masz bardzo tłustą skórę, prawdopodobnie będzie wymagał jednej-dwóch poprawek w ciągu dnia). 

    Podkład ma szklane, estetyczne opakowanie z pompką - jedna doza wystarcza, aby pokryć nim całą twarz. Do nakładania podkładu możesz wykorzystać po prostu dłonie lub gąbkę do makijażu - zwilżona wodą pozwoli uzyskać najbardziej naturalny efekt. 

    Podkład True Match od L'Oreal - cena

    Podkład w regularnej cenie kosztuje 67,99 złotych. Teraz kupisz go za 29,99 złotych w drogeriach Rossmann.

    Więcej informacji o promocjach: