POLECAMY

Timotei Ochrona i Odbudowa

Kosmetyki z nowej linii Timotei zawierają naturalny olejek z awokado oraz ekstrakt z moreli.
Timotei Ochrona i Odbudowa


Nieustannie poddajesz swoje włosy zabiegom, które je niszczą. Kosmyki stają się matowe i wysuszone, tracą zdrowy połysk. Zregenerować je może tylko intensywna kuracja. Z pomocą przyjdzie ci nowa linia Timotei Ochrona i Odbudowa. Znajdziesz tu szampon, odżywkę i maskę. Produkty Timotei nawilżą włosy i wyrównają ich powierzchnię tak, aby odzyskały swoje naturalne piękno.

W czym tkwi sekret produktów Timotei? W naturalnych składnikach, to one przywracają blask zniszczonym włosom. Szampony, odżywki i maski Timotei pielęgnują kosmyki, wydobywając z nich naturalne piękno, zdrowie i blask. W linii Ochrona i Odbudowa znajdziesz 100% naturalny olejek z awokado oraz ekstrakt pochodzenia naturalnego z moreli.

Awokado to owoc o dużej zawartości wysokiej jakości kwasów tłuszczowych i olejków, a także witamin A i E. Jest bogate w minerały, które mają właściwości ochronne i odbudowujące. Dzięki temu regeneruje i naprawia uszkodzoną powierzchnię włosa oraz wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania naskórka skóry głowy.

Z kolei morela słynie z właściwości nawilżających i odżywczych. Wyciąg z moreli zawiera flawonoidy, związki mineralne oraz witaminy C i PP. Ekstrakt z tego owocu ma silne właściwości nawilżające, detoksykujące i antyutleniające.

Szampon, odżywka i maska Odbudowa i Ochrona sprawiają, że włosy przesuszone i zniszczone odzyskują miękkość, gładkość, nie plączą się podczas mycia i są łatwiejsze do rozczesywania.

Szampon Timotei Odbudowa i Ochrona
Zawiera łagodnie myjące składniki. Jednocześnie pielęgnuje skórę głowy, zapewniając jej naturalny poziom nawilżenia. Związki silikonów rozprowadzane na powierzchni włosów w postaci cienkiego filmu sprawiają, że stają się one miękkie, gładkie i lepiej odżywione.
pojemność: 250ml
cena ok.: 6,5 zł
pojemność: 400ml
cena ok.: 9 zł

Odżywka Timotei Odbudowa i Ochrona
Zawiera starannie dobrane i wyselekcjonowane składniki znane z doskonałych właściwości odżywczych, które nawilżają kosmyki. W rezultacie włosy stają się gładsze, odporniejsze i mniej zniszczone.
pojemność: 300ml
cena ok.: 7,5 zł

Maska Timotei Odbudowa i Ochrona
Składniki odżywcze odbudowują ubytki na powierzchni włosa co zapobiega parowaniu wody z jego wnętrza. Maseczka uzupełniona jest o glicerynę i oleje mineralne zwiększające zawartość wody w łodydze włosa, a także pielęgnujące suchą skórę głowy.
pojemność: 250ml
cena ok.: 13 zł
Tagi: Timotei
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)