Targi kosmetyczne

Podczas imprezy odbędą się sesje szkoleniowe, prezentacje i wykłady prowadzone przez najlepszych wykładowców z kraju i zagranicy.
/ 12.01.2007 13:09
Uroda, zdrowie, relaks i dobre samopoczucie to podstawowe potrzeby człowieka XXI wieku. Dziś mamy możliwość olbrzymiego wyboru pomiędzy kosmetykami, zabiegami oraz miejscami, gdzie można od codziennego zgiełku odpocząć. Chcemy, by nasza nowa formuła targów połączyła interesy zarówno wystawców, kosmetyczek i zwiedzających, w których gronie znajdzie się jak zwykle potencjalny klient docelowy, korzystający z dobrodziejstw kosmetyki.

Wraz z polską edycją czasopisma „Cabines” tworzymy nową międzynarodową imprezę przeznaczoną zarówno dla profesjonalistów jak i detalistów - z jasnym, przejrzystym podziałem. Imprezę będącą połączeniem targów organizowanych przez firmę E.A.R. Małgorzata i Piotr Skulscy i międzynarodowego kongresu CABINES, która poza kosmetyką profesjonalną uzupełniona będzie również o bloki spa i wellness, solaria, fitness i fryzjerstwo.

Międzynarodowa impreza organizowana w Katowicach ma na celu przede wszystkim połączenie interesów Kupującego i Sprzedającego. Z jednej strony prezentacja i popularyzowanie produktu lub usługi proponowanej przez profesjonalistów - do ich dyspozycji oddajemy całą główną płytę katowickiego Spodka. Z drugiej - możliwość sprzedaży bezpośredniej ze stoisk detalicznych umieszczonych na antresoli.

Zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowych Targach i Kongresie Kosmetycznym CABINES Katowice. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku w dniach 10-11 marca 2007.

W ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetyki Profesjonalnej CABINES odbędą się sesje szkoleniowe, prezentacje i wykłady prowadzone przez najlepszych wykładowców z kraju i zagranicy. Bogata tematyka, światowe trendy i nowości to z pewnością pakiet, który zainteresuje profesjonalistów nie tylko z regionu Górnego Śląska. Czasopismo „Cabines” zadba o to, aby na imprezie pojawili się goście z całego kraju należący już od wielu lat do wiernego grona czytelników profesjonalnych czasopism branżowych wydawanych przez wydawnictwo PRESS & MEDIA. Do grona tego należą kosmetyczki, uczennice szkół kosmetycznych, fryzjerskich, właściciele oraz pracownicy spa, hotelarze, dermatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, fizykoterapeuci, producenci i dystrybutorzy z branży kosmetycznej, wellness i spa, fryzjerskiej oraz solaryjnej.

Zakres tematyczny targów:
Kosmetyka profesjonalna
Wyposażenie salonów
Muzykoterapia w gabinecie
Aranżacja gabinetów kosmetycznych i ośrodków spa
Pielęgnacja włosów/akcesoria i artykuły fryzjerskie
Marketing w branżach usługowych
Kosmetyka pielęgnacyjna
Kosmetyka kolorowa
Zdrowy styl życia, spa & wellness
Masaż i fizykoterapia
Pielęgnacja ciała
Bezpieczne opalanie, solaria
Pielęgnacja dłoni i paznokci
Fitness
Medycyna estetyczna (dermatologia, chirurgia plastyczna)

Imprezy towarzyszące:
Mistrzostwa makijażu ekstrawaganckiego – prowadząca Anna Brózda
Konkurs Cabines Pro na najlepszy program zabiegów w gabinecie
Body painting
Fryzjerskie show
Pokaz taneczny
Pokazy nowoczesnych zabiegów kosmetycznych
Pokaz mody
Pokaz bielizny
i inne, m.in.konkursy, pokazy

Targi będą wspierane przez ogólnopolskie media oraz materiały reklamowe:
- Wysokonakładowa prasa kobieca
- Czasopisma branżowe
- Radio ogólnopolskie i regionalne
- Telewizja ogólnopolska i regionalna
- Internet
- E-mailing
- Wysyłka bezpośrednia zaproszeń do ponad 28.000 podmiotów branżowych
- Szkoły makijażu i charakteryzacji, stylizacji i wizażystyki
- Szkoły kosmetyczne
- ulotki, plakaty B1, billboardy