POLECAMY

Szwajcarska Valera wchodzi na polski rynek!

Polki nareszcie mogą dbać o swoje włosy profesjonalnie!
Szwajcarska Valera wchodzi na polski rynek!
Proste, poskręcane w loki, falujące… Często odzwierciedlają nasze samopoczucie. Piękne, zadbane włosy są wizytówką kobiety. Każda z nas marzy o tym, aby mieć idealną fryzurę i jednocześnie nie tracić kilku godzin w łazience, walcząc z elektryzującymi się włosami czy z psującą się suszarką. Każda fryzura, nawet ta stworzona przez najlepszego stylistę, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji.

Taką pielęgnację zapewnia Valera, szwajcarska firma, która od lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych suszarek i przyrządów do pielęgnacji włosów. Te jedyne na polskim rynku szwajcarskie suszarki znane były dotąd fryzjerom. Teraz produkty Valery, opatrzone znakiem jakości „swiss made”, który jest synonimem bezpieczeństwa i wysokiej jakości, są dostępne dla wszystkich, którzy chcą profesjonalnie zadbać o swój wygląd.

Na półkach sklepowych pojawiły się już pierwsze produkty: wysokiej jakości suszarki z funkcją jonizacji, suszarka ekologiczna, bardzo poręczna suszarka turystyczna ze składaną rączką, innowacyjna prostownica do włosów z funkcją NANO SILVER, wykorzystująca aktywne jony srebra o właściwościach antybakteryjnych, lokówka, suszarko-lokówka, lusterko kosmetyczne i trymer. Produkty Valery dostępne są wyłącznie w sieciach RTV EURO AGD.

Hit Valery – termoloki Flexi
Prawdziwym hitem spośród produktów Valery, które trafiły na nasze półki, są termoloki Flexi. To elastyczne wałki podgrzewane po podłączeniu urządzenia do prądu. Pozwalają w szybkim czasie stworzyć piękne spirale, finezyjne loki i fale. Czy będzie to wieczorne wyjście do klubu, czy też spotkanie z przyjaciółmi lub rodziną, na pewno Twoja fryzura zrobi wrażenie. Przymocowane do urządzenia lusterko podświetlone bocznymi lampkami pozwoli na pełną kontrolę Twojej fryzury. Wałki nakręcamy na suche lub lekko wilgotne włosy. Nigdy - na włosy mokre. Lampka znajdująca się na urządzeniu sygnalizuje, że wałki są gotowe do użycia.

W komplecie znajduje się 18 wałków. Cena produktu: 199 zł.

O firmie
Szwajcarska firma Valera produkuje akcesoria do pielęgnacji włosów od 1955 r. Jest obecna w ponad 50 krajach świata. Długoletnia tradycja ulepszania produktów w myśl zasad szwajcarskiej jakości sprawia, że Valera jest jednym z najbardziej cenionych producentów branży na świecie, wybieranym także przez salony fryzjerskie i hotele o wysokim standardzie. Produkty Valery są wyrobami najwyższej klasy, wykonanymi ze szwajcarską precyzją i dbałością o bezpieczeństwo, a także przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Zastosowano w nich najnowsze osiągnięcia technologiczne, jak funkcja jonizacji czy innowacyjny system NANO-SILVER, w którym wykorzystuje się antybakteryjne działanie srebra. Certyfikat ISO 9001 uzyskany przez Valerę w 1995 r. jest motywacją do nieustannego wprowadzania ulepszeń. Uznając, że u podstaw tworzenia produktów idealnych leży głęboka wiedza o włosach, Valera na stałe współpracuje z uniwersytetami si placówkami badawczymi.
Tagi: Valera, włosy
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)