POLECAMY

Sztyft przeciw pęcherzom COMPEED®

Koniec z pęcherzami! Sztyft przeciw pęcherzom Compeed® firmy Johnson&Johnson chroni stopy przed pęcherzami, otarciami i odparzeniami.
Sztyft przeciw pęcherzom COMPEED®
Idealny produkt dla kobiet, niezbędny – dla osób aktywnych, uprawiających sport.

Każda nowa para butów to - oprócz kobiecej satysfakcji z posiadania fantastycznych pantofli – kilkudniowe cierpienia związane z koniecznością ich „rozchodzenia”. Nawet najbardziej miękka skóra musi dopasować się do stopy, pantofle dopasowują się do stóp dopiero po pewnym czasie, a w trakcie tego procesu – ocierają i podrażniają skórę. To właśnie wtedy stopy są narażone na silniejsze tarcie i pocenie, powodujące uszkodzenia skóry i tworzenie się pęcherzy.

Teraz dzięki stosowaniu Sztyftu przeciw pęcherzom Compeed® pęcherze, odparzenia i otarcia skóry będą jedynie niemiłym wspomnieniem.

Sztyft przeciw pęcherzom
Compeed® jest niewielki, mieści się nawet w małej damskiej torebce. Umożliwia bardzo dyskretną aplikację i nie pozostawia widocznych śladów. Zawiera naturalny środek nawilżający (formuła oparta na utwardzonym oleju roślinnym), który redukuje tarcie obuwia. Nie ściera się i nie zostawia plam. Ma łagodny, świeży zapach. Poręczne opakowanie pozwala aplikować go bez brudzenia rąk. Zapobiega powstawaniu otarć, pęcherzy i odparzeń. Sztyft jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych plastrów, które nie zapewniają tak skutecznej ochrony, a na odsłoniętych stopach wyglądają nieestetycznie.

Sztyft jest nie tylko niezbędnym elementem każdej damskiej torebki, ale produktem idealnym dla osób aktywnych, uprawiających sport - chroni stopy nawet w ekstremalnych warunkach i pomaga cieszyć się aktywnością fizyczną bez przeszkód.

Produkt został sprawdzony wśród kobiet i mężczyzn. Dziewięć osób na dziesięć, które testowały sztyft przeciw pęcherzom, potwierdziły, że zapobiega pojawianiu się pęcherzy i otarć na stopach*

* Test przeprowadzony wśród 200 konsumentów (Francja i Australia, 2004)

Pojemność i rekomendowana cena: 8 ml; ok. 16 zł
Produkt dostępny w aptekach od maja 2009
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)