Święta w Perfumeriach Marionnaud

W okresie świątecznym w perfumeriach Marionnaud czeka na Was mnóstwo niespodzianek.
/ 06.12.2006 14:46
W perfumeriach Marionnaud w całej Polsce ruszyła przedświąteczna akcja, której głównym bohaterem jest pluszowy miś Marionnaud.

Kupując go w prezencie bliskiej osobie możesz pomóc spełnić marzenia chorych dzieci, którymi opiekuje się Fundacja „Mam Marzenie”.
Białe misie Marionnaud kosztują tylko 39 zł, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji.
Przyłącz się do akcji! Prezent dla Twoich bliskich będzie równocześnie prezentem dla potrzebujących dzieci.
Adresy perfumerii znajdziesz na www.marionnaud.pl

Perfumerie Marionnaud prowadzą również równorzędną akcję o charakterze promocyjnym, w której do każdego zakupu powyżej 350 zł klientka otrzyma elegancką i modną w tym sezonie dużą torbę w antracytowo-szarym kolorze.

W okresie świątecznym będzie też prowadzona akcja, której „owoce” będzie można zbierać już w nowym roku.
Do każdych zakupów dokonanych w grudniu w jednej z perfumerii Marionnaud (bez względu na ich kwotę) każdy klient otrzyma specjalny kupon rabatowy 10%, który będzie można zrealizować w styczniu 2007. Kupon rabatowy obejmuje całą ofertę Perfumerii Marionnaud w Polsce.

Jeśli nie wiesz co kupić ukochanej osobie na święta, zawsze możesz poratować się prezentem, który da obdarowanemu dużo swobody i radości - są to bony zakupowe Marionnaud, które można realizować zarówno na dowolne zakupy kosmetyczne i zapachowe, jak też przy rezerwacji zabiegów kosmetycznych w jednym z Instytutów Marionnaud w całej Polsce. Bony mają różną wartość np. nominały 50, 100, 200 zł.

W perfumeriach Marionnaud możesz kupić specjalne zestawy świąteczne.

Zestawy świąteczne marki AZZARO:

1. Azzaro CHROME zestaw EDT 30 ml Spray + Żel do kąpieli 50 ml + Balsam po goleniu 30 ml. Cena 135 zł
2. Azzaro CHROME zestaw EDT 50 ml Spray + Woda po goleniu 50 ml + Deo Stick 75 gr. Cena 195 zł
3. Azzaro VISIT HOMME zestaw EDT 50 ml + Deo Stick 75 gr. Cena 195 zł


Zestawy świąteczne marki J.del POZO:

1. IN BLACK zestaw - woda toaletowa 50 ML + krem do ciała 60 ml + żel do kąpieli 60 ml. Cena 195 zł
2. QUASAR zestaw EDT 75 ml Spray + balsam po goleniu 100 ml + spinki do mankietów wg projektu Jesusa Del Pozo. Cena 150 zł

Zestaw świąteczny marki DECLEOR:

Zestaw z ekstraktami roślinnymi i olejkami aromatycznymi, które przywrócą dojrzałej skórze blask, jędrność i pomogą w walce ze zmarszczkami.
Doskonałą kurację przeciwzmarszczkową stanowią trzy produkty z zestawu: Experience de l’Age bogaty krem przeciwzmarszczkowy i napinający na twarz i szyję dla skóry suchej i normalnej 50 ml + Aromaesencja Iris 5 ml + Balsam Iris 5 ml + prezent niespodzianka!
Cena 340 zł