POLECAMY

SVR Lysalpha

Gama neurokosmetyków stworzona dla cery z niedoskonałościami.
SVR Lysalpha fot. serwis prasowy

Laboratorium SVR stworzyła pierwsze neurokosmetyki regulujące nadmierne wydzielane łoju w stresujących sytuacjach. Nie od dziś wiadomo, że stres ma negatywny wpływ na nasze zdrowie - nie tylko obniża odporność, ale także nasila zmiany trądzikowe.

Nowe neurokosmetyki redukują zaskórniki oraz zmiany zapalne, zmniejszają nieestetyczne błyszczenie się skóry wywołane przez stres.

Czemu linia Lysalpha zawdzięcza swój sukces? Otóż w jej składzie znaleźć można wyciąg z tropikalnej rośliny Tephrosia Purpurea. Jest ona ceniona w medycynie ajuwerdyjskiej, gdyż podnosi w skórze poziom ß-endorfin. ß-endorfiny neutralizują działanie substancji P - neuroprzekaźnika dającego gruczołom łojowym sygnał do zwiększonej produkcji łoju. W rezultacie skóra pozostaje matowa.

W ograniczeniu powstawania zmian trądzikowych pomogą również pozostałe składniki kosmetyków Lysalpha. Cynk działa wewnątrz porów regulując wydzielanie łoju oraz zwalczając bakterie przyczyniające się do powstawania stanów zapalnych. Natomiast Glukonolakton w połączeniu z kwasem salicylowym oczyszcza i zwęża pory, zmniejsza liczbę zaskórników oraz nawilża skórę przesuszoną leczeniem.

W skład linii Lysalpha wchodzą:
Żel myjący – 54 zł
Kostka oczyszczająca – 48 zł
Woda micelarna – 73 zł
Krem Active dla skóry trądzikowej – 49 zł
Więcej o tym kremie przeczytasz na www.blogerki.pl

Krem Matifiante dla skóry mieszanej i tłustej – 49 zł
Cicapeel piling dla skóry trądzikowej – 109 złSKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)