POLECAMY

Suchy Szampon Syoss

Taki kosmetyk przyda się, gdy masz niewiele czasu. To szybki patent na odświeżenie fryzury.
Suchy Szampon Syoss fot. serwis prasowy
Suchy Szampon Syoss to idealne rozwiązanie dla przetłuszczających się włosów. Za pomocą tego kosmetyku błyskawicznie przywrócisz swoim kosmykom świeżość.

Suchy Szampon Syoss pochłania nadmiar sebum i brudu, które sprawiają, że włosy stają się ciężkie i płaskie. Chociaż suchy szampon nie zastąpi zwykłego szamponu, jest jednak doskonałą alternatywą, kiedy chcesz dodać swoim zmęczonym włosom jeden dodatkowy dzień życia – pełen objętości, którą osiągną natychmiast po zastosowaniu suchego szamponu. Wystarczy wstrząsnąć i rozpylić bezpośrednio na włosy.

Suchy szampon Syoss dostępny jest w dwóch wariantach:
Volume Lift - przeznaczony dla włosów delikatnych, które potrzebują dodatkowej objętości
Anti - Grease dedykowany włosom szybko przetłuszczającym się.

cena ok. 15 zł

Czy warto kupić ten kosmetyk? Zapytaj na uroda.pl>>>
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
Nie wiem ile by go trzeba użyć, żeby skończył się po jednym razie. Moim zdaniem wystarczy kilka "psiknięć" i włosy mają objętość, ładnie pachną i wyglądają jak po umyciu ;) A biały pył znika od razu po przetarciu ręcznikiem, nie wiem jak u brunetek bo ja mam jasne włosy. Polecam ;)
/6 lat temu
Nie przepadam za syoss, ale ten szampon to rewelacja ! Włosy naprawdę wyglądają o niebo lepiej! Super!
/6 lat temu
Ten szampon to bubel. Nie kupujcie. Kosztuje sporo, około 16 zł a wystarcza na 1 raz. Po kupieniu wypróbowałam go na grzywce, dosłownie jedno psyknięcie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy naprawdę chciałam go użyć, butelka była kompletnie pusta. Złożyłam reklamację w firmie, Kazali odesłać opakowanie i obiecali przysłać nowe. Odesłałam. Mija drugi miesiąc i cicho. Nie chcę więcej o tej firmie słyszeć. Oszuści.