POLECAMY

Shiseido nowa kolekcja<br> na wiosnę-lato 2014

Usta w nowym wymiarze i uzależniające cienie do powiek - tym urzekłą nas nowa kolekcja
Shiseido nowa kolekcja&lt;br&gt; na wiosnę-lato 2014 fot. serwis prasowy

Usta


Nowa wiosenno-letnia kolekcja Shiseido na 2014 rok to przede wszystkim usta! Muszą być kuszące i zmysłowe. W tym sezonie będziemy mogły  bawić się 8 odcieniami Lacquer Gloss, wyjątkowego błyszczyka, który ma nie tylko walory estetyczne, ale co ważniejsze pielęgnuje i nawilża usta.

Transparentne błyszczyki są doskonałe do na każda porę dnia, ale na wieczór  radzimy postawić na mocny kolor i głębię połysku.  Gwarantuje ją pomadka w płynie Lacquer Rouge. Jej długotrwała formuła doskonale utrzymuje się na ustach i nie rozmazuje się! Same przetestowałyśmy.

Oczy


W kolekcji  znajdziecie też korektor pod oczy, zmniejszający widoczność cieni, dostępny w wygodnym aplikatorze przypominającym flamaster. Uzupełnieniem nowości jest zjawiskowa gama odcieni do powiek, o świetliso-perłowej poświacie, które pomogą wam stworzyć elektryzujący , ale subtelny look na słoneczne dni.

Kolekcja Shiseido wiosna-lato 2014:


Lacquer Gloss


Głęboki połysk. Prawdziwy, czysty kolor. Intensywne nawilżenie i pielęgnacja dla ust. Stworzony z inspiracji  japońską sztuką SUKI-URUSHI.
Nasz ulubiony odcień: Baby Doll
Cena: 98 zł

Lacquer Rouge


Intensywny kolor i niezwykła głębia połysku. Pomadka w płynie, która pozostawia usta idealnie gładkie,  jak polakierowane.
Nasz ulubiony odcień: Pomodoro
Cena: 112 zł

Shimmering Cream Eye Color


Kremowy cień do powiek. Zapewnia subtelny świetlisto-perłowy efekt makijażu, który utrzymuje się na powiekach przez cały dzień. Nie tworzy grudek i nie blaknie.
Nasz ulubiony odcień: Lemoncello
Cena: 122 zł

Shiseido Sheer Eye Zone Corrctor


Ujednolica i wyrównuje tonację skóry wokół oczu.  Skutecznie zmniejsza  widoczność zacienień i zasinień przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i lekkości wykończenia.
Cena: 139 zł
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)